Reklaam sulgub sekundi pärast

Teele Viira käis üksinda Tenerifel: see on vaimule ja hingele vajalik, et supelda iseenda energias

Teele Viira toob lõppeva aasta puhul välja, et tema jaoks mõjus üksinda Tenerifel käimine väga värskendavalt ja ergutavaltning taolist kogemsutsoovitab ta kõikidele lapsevanematele. Samuti mõjus talle kohtumine Kirsti Timmeriga väga meeldivalt.

Mida ägedat toob Teele Viira lõppevast aastast välja? „Tegelikult minu enda jaoks kõige ergum mälestus nüüdsest viimastest kuudest oli see, et ma käisin üksinda Tenerifel, kus ma pole kunagi käinud. Ma tean, et see on eestlaste väga palju külastatud koht, eestlaste elavad seal. Ma käisin seal üksi, ilma lasteta, ilma kaaslaseta. See oli selline uuesti endaga kohtumine. Uuel kujul, uues vormis ja mulle väga meeldis. Emadel on natukese hirm sees, et kuidas lapsed hakkama saada, aga kuna mul on mees lihtsalt nii hea, siis tegelikult ei ole mitte mingit põhjust muretseda või pabistada. Pigem neil on isegi natukene hea minust ka puhkust saada. Kõik läks ju ilmselgelt täpselt nii, nagu oodatud. Kõik oli hästi, kõigile sobis ja meeldis, kaasa arvatud ka mulle. Lapsed said väga hästi hakkama,” ütles Teele Viira.

Teele Viira rõhutab, et see on vaimule ja enda hingele eluks vajalik, et korra n-ö supelda iseenda energias. „Kontakt iseendaga. See on väga oluline nii emadele kui isadele, tegelikult ei ole vahet.”

Kuidas Teele suhestus Kirsti Timmeri ja tema kaartidega? „Ma tegelikult ei peegelda ega ei jälgi, ma olen lihtsalt sellises meelelahutuslikus ja nautivas olukorras. Kui ma teen tööd, siis ma lähen teise rolli natuke. Aga kuna tegelikult Kirstiga koos õppisin ka konstellatsiooni, siis väga huvitav oli näha. Ka seal natuke ta puudutas seda, et kust need võimed tal pärit on. See oli huvitav minu jaoks, ehk siis ma natukene tean seda story't jah, mis seal taga on. Aga nagu Kirsti alati, et on niisugune päikesekiir ja oskab selle päikesekiire läbi öelda ka mingid väga olulised, võib-olla natukene sellised märgid, kus sa pead olema tõesti ettevaatlikum või vaatama. Ta oskab nii hästi sõnastada seda. Mul on nii hea meel. Esimest korda elus pani Kirsti mulle täna kaarte, sain selle ära kogeda.”

Aasta lõpus avaneb TV3 vaatajatele võimalus vaadata suurt erisaadet, kus Kirsti Timmeri kaardid võtavad vaatluse alla Eesti kuulsused ja uue aasta.

Kommentaarid puuduvad