Reklaam sulgub sekundi pärast

Taylor Swift pahandab netirahvaga: Lady Gaga ei peaks raseduskõlakaid üldse kommenteerima!

TMZ

Taylor Swift ja Lady Gaga
Taylor Swift ja Lady Gaga — FOTO: Instagram

Popstaar Taylor Swift võttis sõna lauljatar Lady Gaga kaitseks, kes pidi hiljuti rinda pistma kuulujuttudega, et ta on rase. Swifti sõnul ei oleks pidanud Gaga teemat kommenteerima, rääkimata sellest, et inimesed ei peaks üldse naiste kehasid arvustama.

Taylor Swift kommenteeris Gaga kolmapäeval postitatud videot, kus viimane otseselt eitas, et ta on lapseootel. Kuulujutud said alguse sellest, kui ilmusid fotod Gaga õe nädalavahetusel toimunud pulmast. Fotodel tundus, et Gaga kõht on "veidi välja punnitav" ja kuna paljud jälgijad pidasid selle asjaolu välja toomist vajalikuks, otsustas Gaga kuulujutud ümber lükata, kasutades selleks Swifti laulusõnu.

@ladygaga

register to vote or check if you're registered EASILY at www.headcount.org

♬ I AM THE AESTHETIC _yaesthetician - yas 💚🌻🍭🫧

Oma teisipäevases postituses kirjutas Gaga, et lapseootel ta ei ole. "Ei ole rase - lihtsalt masenduses ja nutan jõusaalis," seisis naise postituses. See on pärit ühe Taylor Swift'i laulu sõnadest - mis võib olla ka põhjuseks, miks Taylor omapoolse kommentaari andis. "Kas me kõik võiksime nõustuda, et on sissetungiv ja vastutustundetu kommenteerida naise keha. Gaga ei pea kellelegi midagi selgitama ja ei pea seda ka ükski teine naine," kommenteeris Swift.

Taylor Swifti kommentaar
Taylor Swifti kommentaar — FOTO: TikTok

Taylor on viimasel ajal ka ise raseduskuulujuttude ohvriks langenud - mõned vihjasid, et ta ootab last, tuginedes tema välimusele hiljutistel "Eras" tuuri kontsertidel.