Tanel Padar petmisskandaalist Brigitte Susanne Hundiga: ma olen kõik ära öelnud!

Tanel Padar kommenteerib tema ja Brigitte Susanne Hundi kohta ringlevaid kuulujutte.
Tanel Padar kommenteerib tema ja Brigitte Susanne Hundi kohta ringlevaid kuulujutte. — FOTO: Kollaaž / TV3

Täna tõid Elu24 ja Kroonika avalikkuse ette kuulujutud, mille kohaselt on Tanel Padar enne pulmi enda abikaasat Brigitte Susanne Hundiga petnud. Nii Tanel kui ka Brigitte on kinnitanud, et levivatel kuuldustel ei ole mingitki alust.

Kuidas hakkasid liikuma jutud Brigitte ja Taneli väidetava suhte kohta, Padar vastata ei oska ning kinnitab, et küsimus on esitatud täiesti valele inimesele: "Täitsa vale inimese käest küsite. Kuidas saab minu käest seda küsida, kui ma ei ole neid jutte algatanud, põhjustanud ega levitanud," räägib Tanel TV3.ee portaalile.

"See on umbes nii, et inimene ostab poest saia ja küsite, et kuidas ta selle saia tegi," lisab ta. Täpsemalt mees siiski ringlevaid jutte kommenteerida ei soovi ning kinnitab, et on kõik juba ära rääkinud: "Ma olen kõik ära öelnud, sellesmõttes on kõik hästi." 

Kroonikale antud intervjuus selgitab Tanel siiski, et levivate kuulujuttude näol võib tegemist olla Brigitte poolse kättemaksuga, kuna festivalil Summerfest olevat Hunt soovinud siseneda Padari ja tema bändi lavatagustesse ruumi, kuid oli sealt siiski viisakalt minema saadetud. Brigitte eitas väidet, et kuulujuttude taga võiks olla tema.

Hunt võttis antud teemal sõna oma Instagrami storys: "Minu jaoks enne oli Tanel Padar üli seksikas ja tore. Me oleme kokku puutunud erinevatel projektidel, kõik on olnud meeldiv."

"Aga selline hüääni käitumine. Minu jaoks ei ole mehe puhul suuremat turn off-i, kui ta teeb naist maha. Mitte kunagi, mitte ühegi mehe puhul. Nii nagu Zevakin läheb meediasse, et mu sünnipäeval teha selgeks, kuidas ta ei taha mind. Jah, tal on õigus seda teha, aga ta ei pea seda tegema. Näitab oma hinda lihtsalt ja oma väikest ego," räägib Hunt.

"Tanel Padari puhul täpselt sama lugu: sa viskad rongi alla täiesti võõra inimese, süüdistad teda milleski, mida ta pole teinud. Sa oleksid võinud lihtsalt küsida, Tanel," lisab ta Instagrami vahendusel.

Kommentaarid puuduvad