Tanel Padar meeletust hinnatõusust: tarbige vähem ja ongi kõik

Tanel Padar
Tanel Padar

Möödunud nädalavahetusel toimus juba kümnendat korda Võsu Rannafestival. Püüdsime seal kinni ka Tanel Padari, kes rääkis lähemalt, kuidas tema suvi on siiani möödunud ja kuidas ta tema tütar eelistab muusikat kuulata.

”Suvi on läinud väga kiirelt, toredasti ja töiselt. Palju esinemisi, enamus ajast pakin kogu aeg oma asju. Kilomeetreid tuleb nädalad 1000+. päris palju on kontserte ja kõik on väga lahe. Loomulikult sinna sekka ka pereelu ja nii palju kui võimalik, siis käivad lapsed ja naine minuga kaasas,” rääkis Tanel Padar.

Padar sõnas, et tema lapsed on siiski liiga väikesed, et aru saada, millist muusikat eelistada. ”Hetkel ei teki ikkagi küsimust, et miks issi telekas on või miks need lapsed minu nime teavad. Nad ei saa veel, aga küll need küsimused varsti tekivad,” märkis Padar.

Ühtlasi avalikustas Padar, et tema vanem tütar kuulab alati muusikat kuulates ka hoolikalt sõnu. ”Kui muusika mängib, siis kõik peavad tasa olema. Loomulikult ta minu uusi lugusid teab ja tal on need peas. Vanemat kraami mitte nii väga, aga küll nendega ka tegeleb. Ma arvan, et siis ma saan endale hea asendaja,” avalikustas Padar.

Inflatsiooni mõju tunneb ka muusika ja soovitab inimestel vähem tarbida. ”Kui nõudlus kukub ära, siis hakkavad ka hinnad langema,” sõnas ta.

Vaata kogu intervjuud Tanel Padariga lähemalt siit.

Näita 3 kommentaari

Ärge sööge ja sõitke ja ongi kõik

Vasta

Seda muusikapaska võiks tõepoolest vähem tarbida

Vasta

On ikka targad inimesed ..ise ei tulnudki sellele mõttele, et vähem tarbida ..vaat nüüd sain teada ..kuldsed juhised. TÄNAN

Vasta