Tänane sünnipäevalaps Jüri Pootsmann oma edust: julgustan kõiki inimesi rohkem unistama

Jüri Pootsmann
Pilt: Silver Siilak

TV3.ee saates “Üks ja ainus” käis külas laulja Jüri Pootsmann, kes avas enda mõtteid nii kunagiste karjäärivalikute, muusikalise loomingu, unistuste kui ka isikliku elu osas.  

Saates vastas Pootsmann “lõpeta-lause” stiilis küsimustele, mis puudutasid ka laulja kunagisi karjäärivalikuid. Ta selgitas, et väiksena keerles peas mitmesuguseid ameteid alustades astronaudist ja lõpetades sulgpalluri ning iluuisutaja elukutsega.

Siiski oli väikesele Jürile kõige südamelähedasem trammijuhi amet. “Ma uskusin kunagi tõsimeeli, et minust saab trammijuht. Kogu see trammijuhi süsteem tundus minu jaoks hästi põnev: ainult istud, midagi tegema ei pea, aga palk jookseb,” selgitas ta nooruspõlve mõtteid.

Jüri sõnul inspireerib tema muusikat peamiselt tulevik ning ta julgustab inimesi rohkem unistama. “Unistamine on väga oluline, eriti lapsena, sest et sul on nii äge kujutlusvõime ja sa tõesti võid enda tulevikku kujundada selliste suurejooneliste mõtetega, kui lood endale illusioone, kuhu tahad jõuda tulevikus,” sõnas ta. 

Unistamine on Jüri sõnul nagu manifesteerimine. “Mina laulsin kogu aeg peegli ees, kui ma olin väike ja kujutasin ette, et olen suurel laval.” Seejuures jagas Jüri ka unistust praegusest ajast: “Unistan, et kõik maakera rahvad elaksid rahus ja harmoonias.”

Soovime Jürile palju õnne ja kõikide unistuste täitumist!

Vaata saadet ”Üks ja ainus” Jüri Pootsmanniga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad