Taas vaba ja vallaline! Taylor Swifti kõigest kuu aega kestnud suhe on läbi saanud

Taylor Swift on taas vaba ja vallaline.
Taylor Swift on taas vaba ja vallaline. — FOTO: ©CF/IS/MPI/Capital Pictures / Scanpix

Tuntud lauljatar Taylor Swift ja tema muusikust kaaslane Matty Healy on väidetavalt peale pelgalt kuu aega kestnud romanssi lahku läinud.

Taylor Swift on nüüd TMZ andmetel taas vaba ja vallaline. Lauljatar on teadete kohaselt tõmmanud joone alla kõigest kuu aega kestnud romansile The 1975 laulja Matty Healy’ga. Paari lahkumineku põhjust ei ole siiani kinnitatud, kuid sellest andis avalikkusele teada “teemaga kursis olev sõber”. 

Kuigi pole täpselt teada, millal Taylori ja Matty vaheline romanss täpselt algas, räägiti neist kui paarist esmakordselt käesoleva aasta mai alguses. Matty külastas samuti kõiki Taylori kontserte Nashville’is ja Philadelphias. Samuti märgati neid mitmel korral New Yorgis kontsertide vaheaegadel koos kvaliteetaega veetmas. Nende viimane ühine väljasõit toimus 25. mail.

Taylori ja Matty suhe sai alguse peale lauljatari lahkuminekut Joe Alwynist, kellega Swift oli koos enam kui kuus aastat. Uudis Taylori ja Joe lahkuminekust tuli avalikkuse ette 8. aprillil, kuid väidetavalt olid nad selleks ajaks juba mõnda aega lahus olnud. Viimati nägi neid koos avalikkuse ees jaanuari keskel New Orleansis. Samas pildistati Taylorit ka 5. veebruaril Grammyde järelpeol Joe jakk seljas.

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad