Reklaam sulgub sekundi pärast

“Ta töötas ööpäevaringselt!” Madonna salvestas enne haiglasse sattumist koos tuntud lauljannaga uut muusikat

Madonna salvestas enne terviseriket tuntud staariga koos muusikat.
Madonna salvestas enne terviseriket koos tuntud staariga uut muusikat. — FOTO: Scanpix

Selgub, et eelmisel nädalal terviserikke tõttu intensiivraviosakonda sattunud Madonna oli vaid mõned tunnid enne terviseriket stuudios koos Katy Perrga uut muusikat salvestamas.

65-aastane Madonna, kes pidi loetud nädalate pärast minema maailmaturneele, tundis end teadete kohaselt juba enne terviseriket kehvasti, kuid oli otsustanud oma kurnavate 12-tunniste proovipäevadega jätkata ning lisaks salvestada stuudios veel ka uut muusikat. Lauljanna maailmaturnee on praeguseks siiski edasi lükatud vahendab The Sun.

Madonna töötas koos Katy Perryga ka erilise projekti kallal, mis oli osa tema 40-aastase tegutsemisaja tähistamisest. Ühe Madonna tegemistega kursis oleva allika sõnul on Madonna Katyt juba ammu imetlenud ning nad on ka varasemalt koostööd teinud, kuid pole suutnud siiski ühtegi lugu reaalselt koos avaldada.

"Madonna töötas ööpäevaringselt, et nii tema muusika kui ka tema maailmaturnee oleksid veatud," selgitas allikas.

"Ilmselgelt on kõik nüüdseks peatatud, kuid asjaolu, et ta oli Katyga stuudios vaid mõned tunnid enne intensiivravi, näitab, kui kindlameelselt ta vaatamata oma halvale enesetundele edasi läks," lisas ta.

Eelmisel nädalal teatas Madonna pikaaegne mänedžer Guy Oseary, et lauljanna lükkab edasi oma maailmaturnee, kuna on haigestunud bakteriaalsesse infektsiooni, vahendab Daily Mail.

Kuigi Oseary ei jaganud Madonna ravi üksikasju ega haiglaravi tingimusi, kinnitas ta, et popstaar viidi intensiivraviosakonda ja tal diagnoositi bakteriaalne infektsioon. "Laupäeval, 24. juunil tekkis Madonnal tõsine bakteriaalne infektsioon, mille tõttu viibis ta mitu päeva intensiivraviosakonnas," kirjutas ta kolmapäeva pärastlõunal.

Allikad: The Sun, Daily Mail