“Ta ilmus öösel mu majja!” Eurovisiooni võitja on ahistajate tõttu pildilt kadunud

Alexander Rybak
Alexander Rybak — FOTO: REUTERS/Scanpix

Aastal 2008 Eurovisiooni võitnud noor Norra muusika Alexander Rybak jagas oma viimases sotsiaalmeedia postituses põhjust, miks ta viimasel aastal rambivalgusest kadunud on. Laulja rääkis oma hiljutistest võitlustest jälitajatega ja sellest, kuidas nad on tema uue muusika kirjutamist edasi lükanud.

2009. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse võitja Alexander Rybak postitas oma TikToki kontole video, milles kirjeldab üksikasjalikult oma võitlust jälitajaga Californias Los Angeleses elades. Ta ütles, et kogu olukord on ta tähelepanu kõrvale juhtinud eesmärgist kirjutada uut muusikat ja korraldada kontsertreis. Väidetavalt on laulja kinnisideeks veel ühele inimesele. Rybak kirjeldab, kuidas Instagrami konto sihib naisi, keda ta jälgib. “Pole vahet, kas tegemist on naistega, kellega koos töötan, naistega, kellega olen kohtamas käinud, või mu fännidega, kohe kui naistega pildile satun, siis kirjutatakse nende kohta internetti kõige õelaaid asju.”

“Ta on mind pikka aega iga päev ahistanud,” ütles ta videos, “isegi öösel minu majja ilmudes.”

Tema fännid on need, kes julgustavad teda muusikaga edasi tegelema. “Ausalt öeldes, tahaksin vahel lihtsalt metsa kolida ja eraelu elada. Aga tänu teile meenub mulle, kui väga mulle muusika tegemine meeldib.”

Alexander Rybak ütles, et ta ei saa lasta jälitajatel võita ja tänas seejärel oma fänne nende jätkuva toetuse eest. Ta ei avaldanud teavet isikute kohta, kes on tema ellu tunginud. Ta ütles, et olukord on muutnud aasta nii talle kui ta sõpradele keeruliseks.

Kommentaarid puuduvad