Reklaam sulgub sekundi pärast

Superstaar on rääkinud! Alika Milova andis uutele finalistidele ühe kindla soovituse

Neljapäeva õhtul esitles Kinomajas oma debüütalbumit noor Eesti muusik Alika Milova. Neiu on esindanud Eestit eurovisioonil ja enne seda võitis ka "Eesti otsib superstaari" saate. Mida arvad Alika selle aastastest superfinalistidest ja mis on tema soovitused finaaliks?

Küsides "Eesti otsib superstaari" 8. hooaja võitnud Alikalt, kes saab järgmiseks superstaariks, jäi neiu vastuse võlgu: "No siin ongi see küsimus isegi mul, sest see aasta on kuidagi olnud väga tasakaalukas. Just taseme puhul hästi tugevad kõik, hästi erinevad ja iga esitus neil on erinev, et siin ei ole sellist üht artisti, kes iga kord paneks 100% ideaalse esinemise, onju?" 

Alikale pakub esinejate erinevus põnevust ning see teeb tema jaoks ka saate palju ägedamaks. 

"Seetõttu on mul ka selline poliitiline vastus, aga see on ka tõsi. Ma tõesti ei teagi," tunnistas Alika.

Alika jagas ka ühte kindlat soovitust superfinaali laulu valiku kohta ja meenutas enda esinemist. 

"Mina annaks neile kindlasti mingisuguse laulu, mis on hästi eepiline. Mul oli "Earth song", mis minu meelest oli no ikka jumala õige valik, et ma ikka surusin selle lõpuni." 

Alika meenutab, et teiste ideedena oli tal plaanis esitada "Who wants to live forever" (Queen) ja "Without you" (Mariah Carey).

Alika soovitab ka aega laval nautida. 

"Ma arvan, et ei saada aru, et "mina olen praegu superfinalist ja mina esinen Alexela kontserdimajas", mis on nii jumala äge. Nad peaksid seda nautima. Tegelikult seal laval praegu oled 3 minutit ainult. Neid 3 minutit ei peaks kartma, peaks just nautima ja näitama, miks just sina võiksid olla superstaar!"

Vaata videost Alika tundeid oma debüütalbumi peol ning saa teada, mis on ta edasised plaanid!

Kommentaarid puuduvad