Reklaam sulgub sekundi pärast

Skandaali sattunud sisulooja Karl-Gustav Kurn: mulle ei makstud nende koostööde eest!

Karl-Gustav Kurn käis koos välisminister Margus Tsahknaga Indias.
Karl-Gustav Kurn käis koos välisminister Margus Tsahknaga Indias. — FOTO: Erakogu

Hiljuti käis sisulooja Karl-Gustav Kurn koos välisminister Margus Tsahknaga Indias visiidil. Sellest aga lahvatas skandaal ning näiteks Parempoolsed on avaldanud arvamust, et Tsahkna peaks tagasi maksma 3000 eurot, mis kulus sisulooja kaasa võtmiseks. Karl-Gustav andis sel teemal ka tänases "Ringvaates" intervjuu, kus kinnitas, et ei saanud visiidi eest sentigi tasu.

Veebruarikuus Indias käinud Karl-Gustav rääkis TV3 Portaalile, et Tsahkna töövarjuna Indias viibides osales ta koos välisministriga peamiselt erinevatel kohtumistel. "Enamasti olid ikka kohtumised ja liikusin temaga töövarjuna kaasa. Natuke nägime ka päriselu ja see oli hästi naljakas, et seal ahvid jooksid tänaval inimeste seas nagu meil oravad."

Karl-Gustav andis nüüd ka intervjuu "Ringvaatele", kus sõnas, et läks reisile põhjusel, et näidata oma jälgijatele, millega välisministeerium tegeleb ning tuua paremini inimesteni ka Tsahkna persoon. Kurni sõnul oli visiit väga põnev, sest tema polnud enne Indias käinud. "Kohtusin erinevate ministrite ja ärimeestega ning see oli väga äge. Ma olin ise nagu päris minister."

Samuti on Kurn teinud koostööd NATO, Euroopa Parlamendi ja Euroopa Nõukoguga ning saanud näidata oma jälgijatele, kuidas need organisatsioonid töötavad. Tema sõnul on väga oluline autentsus ning jagada noortega kogu oma maailma. Samuti on noormehe sõnul veel tulemas põnevaid koostöösid. "Ma tahan kindlasti mainida, et nende koostööde eest (ka välisministeeriumi oma eest) mulle ei ole makstud. See sisu ei ole makstud kinni!"

"Ringvaate" intervjuu Karl-Gustav Kurniga on nähtav siin!

Loe ka Karl-Gustavi visiidi kohta rohkem SIIT!

Kommentaarid puuduvad