Sidni sai tüdruksõbralt erilise sünnipäevakingi: oleme terve hommiku plaani paika pannud!

Sidni Tomson tähistab täna oma 24. sünnipäeva.
Sidni Tomson tähistab täna oma 24. sünnipäeva. — FOTO: TV3

Täna tähistab oma 24. sünnipäeva sisulooja ja saatejuht Sidni Tomson. Sidni selgitab TV3.ee portaalile, et sünnipäev algas hommikusöögiga voodis ning kaaslane tegi talle ka ühe väga erilise sünnipäevakingi.

"Alustasin päeva sellega, et mulle toodi breakfast in bed  (hommikusöök voodisse) ja ikkagi vanusele kohaselt alustasin varahommikul päeva mimosaga (populaarne vahuveinikokteil)," räägib Sidni. 

"Edasised plaanid on šoppama minna ja usinalt tööd teha. Muud võimalust ei ole siin täiskasvanuna," nendib Sidni, viidates, et peab sünnipäevast hoolimata ka töökohustustega tegelema.

Sidni kaaslane tegi neiule ka ühe väga erilise kingituse. "Ta tegi mulle hommikusööki ja tõi mulle roosid ning kingituse hommikul voodisse. Väga armas oli. Ta kinkis mulle tätoveeringu aja ja ühe laheda võtmehoidja, kust tulevad filmirullina pildid seest välja."

"Oleme terve hommiku plaani paika pannud, et mida ja kuhu (tätoveerida). Valikuid nii palju ja neid tuleb natuke maha tõmmata, et mis on praegu kõige õigem," sõnab Sidni.

Ta lisab: "Õnneks 24 on sellesmõttes hea vanus, et see on selline vahepealne." Sidni selgitab, et kui läheneb 25. sünnipäev, on see juba õudsem, sest 25 on pool 50-st.

Möödunud suvel tähistas Sidni oma tüdruksõbraga esimest aastapäeva.

Commitment issuedega Sidni on commitinud ennast ühele preilile juba terve aasta,” kirjutas ta fotode juurde koos plahvatava pea emojiga, mis viitab sellele, et kuigi noorel neiul on raskusi pikaajaliste suhetega, siis üllatuslikult on ta olnud oma kallimaga suhtes juba terve aasta.

Toimetusele teadaolevalt on Sidni kallimaks 25-aastane Maria Säästla, kes kuulub Rae Spordikooli naiste võrkpallimeeskonda.

Kommentaarid puuduvad