Reklaam sulgub sekundi pärast

Selena Gomez on uue suhte tõttu sattunud fännide pahameele alla

Selena Gomez
Selena Gomez on juba aastaid terviseprobleemide küüsis! — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Selena Gomez, kelle endiste peikade nimistusse kuulub nii Justin Bieber, The Weeknd ning Nick Jonas, on leidnud endale uue kaaslase, kelleks on muusikaprodutsent Benny Blanco. Fännid pole aga uudisest vaimustuses.

Benny Blanco on andekas muusikaprodutsent, laulukirjutaja ja muusik, kes on koostööd teinud Selena Gomezega. Nad tegid koostööd lool "I Can't Get Enough", mis oli hoogne ja rõõmsameelne lugu, mis ilmus 2019. aastal ning kus esinesid lisaks J Balvin, Tainy ja ka Selena Gomez ise. Benny Blanco on olnud seotud hittlugude produtseerimisega erinevatele artistidele ning teda tuntakse tema panuse poolest muusikatööstusesse.

Noorte suhe tuli avalikuks alles mõned päevad tagasi, kui Selena kinnitas suhet vastates fännidele Instagrami keskkonnas, kus see on juba palju kõneainet tekitanud.

Selena Gomez võtab sihikule need, kes arvavad, et tema suhe Benny Blancoga pole õige samm, kaitstes meest ja nende suhet.

Laulja on reageerinud öeldes: "Ta on minu absoluutselt kõik mu südames." Ta põrutab veel ühele kommenteerijale vastu: "Ma ei mõista. Kui sa päriselt minust hoolid...Ma olen õnnelikum kui kunagi varem. Kui sa ei suuda aktsepteerida minu valikuid, mis on teinud mind tõeliselt õnnelikumaks kui kunagi varem, siis sa ei kuulu minu ellu."

Kuvatõmmis
Kuvatõmmis — FOTO: Instagram

Pärast suhte kinnitamist on ta jaganud pilte endast ja Bennyst ning ilmselgelt ei lase ta pisikesel tülinorijate jutul rikkuda nende õitsevat romantikat.

Kuvatõmmis
Kuvatõmmis — FOTO: Instagram

Kommentaarid puuduvad