Sanna Marini nähti avalikult uue silmarõõmuga musitamas

Sanna Marin
Sanna Marin — FOTO: Scanpix

Sanna Marin on saanud pahaseks ja seda põhjusel, kuna kõmumeedia pöörab tähelepanu taas tema eraelule. Nimelt märgati pühapäeval märgati Soome endist peaministrit väidetava uue kallimaga musitamas ja õrnusi jagamas.

Tänavu maikuus andis Sanna Marin teada, et otsustasid oma abikaasa Markus Raikkoneniga lahku minna. Marin ja Raikkonen abiellusid 2020. aastal. Koos on nad elanud juba 19 aastat, paaril on viieaastane tütar. Nüüd tabati Marini uue kallimaga musitamas ja info meediasse lekkimine on endise peaministri välja vihastanud.

Marin kirjutab oma 661 000 jälgijaga Twitteri kontol, et tema eraelu ei puutu avalikkusesse ja kutsub üles seda austama. ''Minu eraelul ei ole mingit ühiskondlikku tähtsust ja on põhjendamatu, et sellest ikka veel kirjutatakse. Ma ei ole oma eraelulisi asju ise esile toonud. Kas te saaksite juba lõpetada?'' palub Soome endine peaminister.

Vaata pöördumist lähemalt siit.

Soomes toimusid aprillikuus parlamendivalimised. Valimised võitis Koonderakond, mis alustas valitsuskõnelusi Põlissoomlaste, Soomerootslaste Rahvapartei ja Kristlike Demokraatidega. Koonderakonnal on 200-kohalises Soome parlamendis nüüd 48 kohta. Marini koduparteil sotsiaaldemokraatidel on 43 kohta. 

Marin teatas aprillis, et ei kandideeri septembris erakonna juhiks tagasi. Seejärel saab Sanna Marinist tavaline Soome parlamendi liige.

Näita 2 kommentaari

Ma nägin Sanna Marinit ükskord nii,et ta ei musitanudki kedagi. Kas sellised “ajakirjanikud” midagi targemat ei tahaks teha?

Vasta

Kui “korralik”pereema musitab ööklubis võõraste meestega ei tehta sellest uudist.kui aga keegi sanna oma poisiga seda teeb on maailma meedia kohe uudist täis

Vasta