Salaja sünnipäeva tähistanud Ewert Sundja sai tähendusrikka kingituse: ma pole seda suure kella külge pannud…

Ewert Staris
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas muusik Ewert Sundja, kes alles hiljuti oma sünnipäeva tähistas.

Ewert tunnistab, et oma sünnipäeva puhul ta pidu kui sellist ei korraldanud, vaid tähistas lihtsalt perekeskis koos mõnusa hommikusöögiga. Kingituseks sai ta kohvijahvataja. “Mul oli selline vintage nõukogude aja jahvataja, aga sellel oli komme ebaühtlaselt jahvatada,” pajatab ta. 

Lisaks tõdeb ta, et on suutnud oma sünnipäeva üsna vaiksena hoida ja imestas, et saatejuhid sellest isegi teadsid. “Ma ei ole seda väga suure kella külge pannud jah,” tunnistab Ewert.

Jutuks võeti ka ahistamisjuhtum, mis leidis aset siis, kui Ewert oli 15-aastane. Saksamaal toimunud noortelaagris oli nimelt nende rühmajuht muusikut vastu tema tahtmist öösel silitanud, nii et noor poiss ei julgenud hirmust iitsatadagi. Aastaid hiljem tegi Ewert selle kohta Facebooki postituse, kus kirjeldas oma lugu ja kinnitas ka raadios, et ta tundis, et see lugu vajab rääkimist. “Selle asemel, et seal kivistunult lamada, oleks võinud püsti karata ja täiest kõrist karjuda. Seda oleks võinud teha ja seda räägin ma ka oma lastele,” tunnistab muusik.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad