Reklaam sulgub sekundi pärast

Saladus avalik! Liis Lemsalu paljastas oma esiklapse soo

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: TV3

Liis Lemsalu lõpetab eduka aasta südamliku looga “Valge valgus“, mis pöörab tähelepanu elu kaunite hetkede märkamisele ja nautimisele. Laul ilmus koos lüürikavideoga, mille lõpus on näha värske ema-lapse armas hetk ja selgub, et Liisi esiklaps on poiss.

“Olen juba pikemat aega soovinud kirjutada lugu, mis oleks aeglasem, pehmem ja rahulikum. Kuid otsest ideed ega väljundit pole mu mõtteisse pikalt ilmunud, kuni selle sügiseni. “Valge valgus” väljendab minu jaoks ka jõuluootust ja üleüldist rahulikku aega, mil sa saad olla oma mullis ja nautida elu ilu enda ümber,“ ütleb Liis Lemsalu.

“Eks see lugu peegelda ka mind ennast ja kuna minu peegeldused on praegu suurel määral seotud ühe väikese ilmakodanikuga, siis ilmselgelt on see meie kahe põimunud lugu,“ lisab Liis. “Antud loo viis oli mul juba aastaid telefonis olemas, kuid väga pikalt pidi ta oma aega ootama. Mul on nüüd niivõrd suur heameel, et see pala lõpuks ilmavalgust näeb. Loo sõnad tekkisid mul samuti väga kiiresti, ehk lõplik kombo valmis väga orgaaniliselt.”

“Valge valgus“ paneb punkti Liis Lemsalu elamusterohkele aastale, järgnedes selle aasta hittidele “Planeet L“ ja koostöösingel “PAUS”, mis alustas oma edulugu kohe Spotify ja YouTube edetabelite tipust ning saavutas ka Eesti raadiote edetabelis esikoha. Liis Lemsalu, reket ja kohver olid meeldivalt üllatunud, et nende koostöö on nii soojalt vastu võetud. Tänaseks on laulu Spotifys kuulatud üle 709 tuhande korra ja muusikavideot vaadatud YouTube’s üle 887 tuhande korra. TikToki’s on laulu järgi tehtud 257 videot.

Kuula Liisi uut lugu!

Kommentaarid puuduvad