Reklaam sulgub sekundi pärast

Sahinad! Kas Ben Afflecki ja Jennifer Lopezi abielu on juba karidel?

Lovebscott

Jennifer Lopez ja Ben Affleck
Jennifer Lopez ja Ben Affleck — FOTO: Billy Bennight/AdMedia/SIPA/Scanpix

Lauljanna Jennifer Lopez ja näitleja Ben Affleck sõudsid abieluranda 2022. aastal, ent nüüd on hakanud ringlema sahinad, justkui oleks nende abielu karidel. Paari pole ka juba tükk aega avalikkuse ees koos nähtud.

2022. aastal abiellunud Hollywoodi staarpaar on väidetavalt teel lahutuse poole ja Affleck ka nende ühisest kodust välja kolinud, vahendab Lovebscott. Väidetavalt on paar juba mõnda aega lahus olnud ega suutnud oma suhet toimima panna. „Nende suhe on läbi. Nad on lahutuse pool teel ja Beni ei saa selles süüdistada,“ lausus allikas.

Sahinatele annab hoogu juurde tõsiasi, et viimati nähti kuulsat paari avalikkuse ees koos seitse nädalat tagasi. Alles hiljuti toimus ka MET gala, kus oli küll kohal Lopez, ent mitte Affleck. 

Ei Jennifer ega Ben pole olukorda kommenteerinud. Kui kuulus paar ongi lahku läinud, siis pidas nende abielu vastu vähem kui kaks aastat.

Väidetavalt keskendub Ben nüüd oma tööle ja lastele. Allika sõnul peab paar oma unistuste kodu maha müüma, mida nad otsisid lausa kaks aastat. „Nad ei lõpeta kunagi teineteise armastamist, kuid Jennifer ei saa Beni kontrollida ja Ben ei saa teda muuta. Siin pole mingit võimalust, et nende suhe oleks vastu pidanud,“ lisas allikas.

Sotsiaalmeedias on ringlema läinud ka videoklipp, kus on näha paarikest koos autosse minemas. Lopez istub autosse, peale mida Affleck silmnähtavalt ärritununa ukse kinni virutab. "Olgem ausad, kas Affleck tundub õnnelik abielus Lopeziga?" küsib videot jaganud kasutaja platvormil X.

Jenniferi jaoks on tegemist juba tema neljanda abieluga. Oma esimese abikaasa Ojani Noaga abiellus ta 1997. aastal, kuid nad lahutasid aasta hiljem. Seejärel abiellus ta Cris Juddiga, kuid ka nende abielu ei kestnud kaua – nad abiellusid 2001. aastal ja lahutasid 2003. aastal. Veidi aega oli Jennifer vallaline, kuid abiellus taas 2004. aastal. Seekord oli tema väljavalituks Marc Anthony, kellega sai Jennifer kaks last, kuid nende liit purunes 2014. aastal.

Ben Affleck oli aastatel 2005–2018 abielus näitlejanna Jennifer Garneriga. Abielu jooksul sündis neile kolm last.

Maintenance
Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.