Rõõmusõnum! Kaks aastat tagasi lapse kaotanud Chrissy Teigen on taas beebiootel

Chrissy ja John
Foto: ANGELA WEISS / AFP

Chrissy Teigen ja abikaasa John Legend teatasid, et on taaskord beebiootel pärast kaheaasta tagust tragöödiat, mil nad lapse kaotasid. 

36-aastane Teigen avalikustas Instagramis, et on pärast kahe aasta tagust raseduse katkemist jälle lapseootel. “Viimased aastad on olnud pehmelt öeldes emotsioonide hägusus, kuid rõõm on taas täitnud meie kodu ja südamed,” teatas ta enda pildi pealkirjas.

Chrissyl on enda sõnul olnud raske oma lapseootust varjata. Igal ultraheliuuringul ütles ta endale: „Kui beebi on täna terve, siis ma teatan rasedusest.“ „Aga siis hingan tema südamelööke kuuldes kergendatult ja otsustan, et olen ikka veel liiga pabinas.“

Peaaegu kaks aastat tagasi teatasid Teigen ja tema abikaasa Legend Instagramis raseduse katkemisest. Teigen tunnistas, et kartis pärast kolmanda lapse Jacki kaotust 2020. aasta septembris uuesti rasestuda.  

“Oleme šokeeritud ja sellises sügavas valus, sellises valus, mida me pole kunagi varem tundnud,» kirjutas ta toona pikas ja emotsionaalses Instagrami postituses.

“Me ei otsusta kunagi oma imikute nimesid enne viimast võimalikku hetke pärast nende sündi, vahetult enne haiglast lahkumist, aga olime mingil põhjusel hakanud seda väikest kutti mu kõhus Jackiks kutsuma. Nii et ta jääb meile alatiseks Jackiks, sest ta nägi nii palju vaeva, et olla osa meie väikesest perest ja jääb seda igavesti.”

Kommentaarid puuduvad