Reklaam sulgub sekundi pärast

RETROGALERII | Palju õnne, TV3! Vaata, kes on läbi aastate tele-eetris säranud

Johanna Alvin

TV3 retrogalerii
TV3 retrogalerii — FOTO: TV3

Täna tähistab armastatud telekanal TV3 oma 28. sünnipäeva. Meenutame sel puhul, millised tuntud teletegijad on läbi aastate ekraanil figureerinud!

Kolm on seltskond juba 28 aastat! TV3 on üks Eesti populaarsemaid telekanaleid ning pakkunud läbi aastate mitmesugust ja huvitavat programmi. Paljudest telesaadetest on välja kasvanud tuntud telenäod ja sisuloojad, kes pakuvad tänaseni eestlastele palju rõõmu ning põnevust!

Esmaspäevast kuni pühapäevani tutvustavad TV3 õhtust programmi diktorid, kes juhatavad sisse järgneva saate, luues oma kommentaaridega eriliselt mõnusa meeleolu. Televaatajatele on saadete infot jagamas ja naeratades silma vaatamas Liis Lusmägi, Allan Muuk, Sirje Eesmaa, Erkki Sarapuu, Jürgen Pärnsalu, Liina Kanarbik ja Amanda Hermiine Künnapas. 

Sünnipäeva puhul jõuab täna kell 21.00 eetrisse ka erisaade „28 aastat Kolmega!“.

Vaata galeriid ja meenuta TV3 legendaarseid telenägusid!

Vaata täna õhtul ka TV3 erisaadet "28 aastat Kolmega!"  kell 21.00!

TV3 sünnipäevale pühendatud suures erisaates kutsume teid kaasahaaravale lennule läbi kõigi nende aastate. Mis on olnud kõige üllatavamad, naljakamad ja erilisemad saated? Kuidas läheb TV3 säravaimatel eetristaaridel? Mis on juhtunud kaamera taga? Millistest saadetest-sarjadest räägitakse siiani legende? Mõnusad meenutused TV3 tähtede värvikatest lugudest ja põnevatest arhiivihetkedest võtab kokku Annely Adermann.