Reket oma lemmiku võtmisest: mul oli see soov juba pikki aastaid

reket / Pilt: kuvatõmmis videost
reket / Pilt: kuvatõmmis videost

“SNEAKERBEAT” on Ballzy ja PWRi erisaates räägime inspireerivate artistidega, kes on silma paistnud oma ägeda karaketeri ja loomingu poolest. Külas käis räppar reket, kes rääkis lähemalt muusika tegemisest, oma koerast ja sekka ka riietusest ning vaimsest tervisest.

''Reket ei ärka hommikul üles, aga Tom teeb seda küll, kui koer nutab,'' avaldab räppar SNEAKERBEAT-is. Reketi sõnul oli tal otsus juba ammu vastu võetud. ''See oli vaja lihtsalt formuleerida, sest mul oli ikkagi aastaid see soov. Kui ma seda kutsikat nägin, siis oli selge, et ma lähen talle kahe nädala pärast järgi,'' avaldab Reket oma taksikoera võtmise tagamaid.

Kuid juba 14. oktoobril astub reket üles kontsertpaigas Vaba Lava. Tegemist on reketi kaua oodatud soolotuuriga, mille fookus saab olema peamiselt kevadel ilmunud albumil “Palun Puhka”. Tallinna kontserdil lööb erikülalisena kaasa ka Ines. Piletid on saadaval Piletilevis.

Artist reket lubab, et kontsert saab olema midagi erakordset: „Suur töö on tehtud ja käes on aeg kuuendat albumit ka Tallinnas esitleda. Nagu album, tuleb ka käesolev kontsert-show õige teistsugune,” vihjab reket. Sündmuse jaoks loodud visuaalid loovad enneolematu meeleolu ning oodata on ka mitmeid erikülalisi. “Tule kaasa ja loome üheskoos midagi unustamatut,” kutsub artist saabuvale kontserdile. 

Õhtu erikülaline on Ines. Lisaks Inesele on bändis klahvpillidel on Siim Mäesalu, kitarril Raul Ojamaa, basskitarril Viljar Norman ning trummidel Kaspar Kalluste. Kontserdil tuleb esitlusele mitmeid bändi tuntumaid hitte, mille saatel on nii mõnigi oma lapsepõlve veetnud – nende seas näiteks:  “15 Magamata Ööd”, “Põlen Sinu Ees”, “Kus Kulgeb Kuu” ning palju teisigi 17. tegutsemisaasta jooksul valminud laulukesi. Lisaks sellele võib oodata reketilt ja Ineselt kontserdil ka ühislugu. 

Vaata “SNEAKERBEAT” Ballzy ja PWRi erisaadet lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad