Reklaam sulgub sekundi pärast

Reisisaate fännid jooksevad Mallele lausa tänaval järgi: mis haruldus ma nüüd olen?!

Star FM

Taavi ja Malle Aafrikas
Taavi ja Malle Aafrikas — FOTO: TV3

Taavi Libega Aafrikas seigelnud energilise proua Malle sõnul oleks tore veel kusagile reisida, kuid tänu erinevatele kohustustele nõuaks see omajagu planeerimist. Tähelepanu on Malle saanud piisavalt: talle on tänaval järgi joostud ning temalt on küsitud autogrammi ja tahetud koos pilti teha.

Reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas" on osutunud väga populaarseks ning Taavi reisikaaslane, seesama Balti jaama turu lihaletitöötaja Malle jõudis oma kiirete tegemiste käigus aega leida, et Star FM hommikuprogrammi tarbeks telefoni teel vestelda. "Kell 9 avatakse, aga pool 9 ma jõuan siia, teen oma asjad ära ja siis läheb tööpäev lahti," ütles Malle just veidi enne oma tööpäeva algust.

Küsimusele, kas Malle kui telestaar peab veel üldse kusagil töötama, vastas ta naerdes, et ennast ta telestaariks küll ei pea. "Selle au ma annaksin Taavile, Margusele ja Laurile. Mina pole mingi staar, ma olen lihtsalt metsast leitud."

Malle nentis, et tähelepanu on ta siiski omajagu saanud. "Eile siin oli ka üks mees, kes vaatas ja vaatas mind. Ma nägin, et ta naeratas. Siis mul on siin käidud autogramme võtmas ja selfie'sid tehtud. Tänaval joostakse järgi...siis ma mõtlen küll, et mis haruldus ma nüüd olen. Üks vennike tuli kuskil Assakult ja ütles, et tuli kohe ekstra mind vaatama," kirjeldas Malle naerdes.

Kui Malle saaks praegu uue võimaluse kusagile reisida, kas ta asuks kohe kohvreid pakkima? "Kohe laksust mitte, eks ikka peab läbi mõtlema need asjad. Kui kodus mingeid kohustusi ei oleks, siis võib-olla jah, paneks sussid jalga ja sahistaks kuskile poole. Aga kui mul on ikkagi loomapidamised ja suurem majapidamine, siis ma tahaks ikka mingit arutlusaega, et see laksust ei käi. Kokkuvõtvalt, ülivahva!" ütles Malle ja lisas, et Aafrikasse esimesest korda lennates oli tal ikka mingisugune pabin sees.

Nii Taavi Libe kui ka teisi meeskonnaliikmeid iseloomustab Malle ülivõrdes. Viimasel ajal väga palju suheldud ei ole. "Poisid olid väga kihvtid. Me praegu pole midagi eriti suhelnud, eks ta [Taavi Libe] teeb oma asju ja mina oma asju."

Kõige rohkem üllatas Mallet Aafrika juures inimeste positiivsus. "Tõesti, nad on väga avatud, väga rõõmsameelsed, kuhugi nad hommikul tuiasid, peas oli pool R-Kioskit....nad olid hästi rahulolevad. Nende lumivalged hambad olid koguaeg näha ja nad naeratasid."

Viimase episoodi kohta mainis Malle, et oli seda vaadates üllatunud, kas ta tõesti rääkis saates nii palju. "Issanda jumal, et ma tõesti seal nii palju rääkisin. See ei ole mina!"

Millised on Malle tulevikuplaanid? Ürita arvata ja kuula seejärel lähemalt saatest!

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT.