Räppar Beebilõusta kallim Ingrid Mänd teatas paari lahkuminekust: see on mu elu parim otsus

beebilõust
Foto: Harry Tiits/ Delfi

Räppar Beebilõusta ehk Andrus Elbingu kallim Indrid Mänd andis oma sotsiaalmeedia vahendusel teada, et noorte teed on läinud lahku ning nende kihlus katkestatud.

“Paljud ilmselt on juba märganud et ma ei kanna enam kihlasõrmust. See on tõsi, juba pea 2 kuud tagasi kolisin elama lapsega kahekesi ja pean ütlema, et see on mu elu parim otsus,” kirjutas Mänd oma sotsiaalmeedias.

Ingrid tõdeb, et tegemist on paljud jaoks kindlasti ootamatu uudisega, sest nad ei tea, milline on olnud tema elu tegelikult. Seepärast lubas naine kõikide jälgijate küsimustele suhte ja lahkumineku kohta ausalt oma Instagramis vastata. 

“Olen olnud liiga kaua vait, et kedagi teist pidevalt kaitsta, aga seekord teen seda nii enda, enda lapse, kui kõikide nende naiste pärast kes ennast minu loos ära tunnevad,” tähendas naine. 

2015. aastal teatas Beebilõust oma Facebookis kihlumisest Ingridiga. 

Sel kevadel lahmatas skandaal, mis šokeeris paljusid jälgijaid. Kõigepealt ilmus Beebilõusta sotisaalmeediasse pilt Ingridist, kellel oli silm sinine ja näha ka teisi kehavigastusi. „Mina tegin seda enda naisele,“ oli pildi juurde kirjutatud, mis mõne tunni pärast sotsiaalmeediast maha võeti.

Beebilõust selgitas skandaali valguses Kroonikale, et tema konto on kaaperdatud ja ta ei tea, kuidas need pildid sinna said. Lisaks tunnistas mees, et tema ja Ingridi paarisuhtes tuleb ette vägvalda ja kaklusi. 

Kommentaarid puuduvad