Rally Estonia peakorraldaja Urmo Aava: ootame siia 40 000 pealtvaatajat

Urmo Aava

Star FMi hommikuprogrammis käis rääkimas Urmo Aava, mille poolest on Rally Estonia sel aastal eriline, milliseks muutuvad tulevikus ralliautod, maaomanikega kokkulepete sõlmimisest ja kõigest sellest meelelahutuslikust möllust, mis toimub Rally Estonia ajal.

”Esimest korda saame korraldada WRC rallit normaalsetes tingimustes. See ongi sellel aastal teistmoodi,” selgitab Aava. Ta lisab, et ongi selline ralli nagu enne COVID aastaid telekast oleme näinud. Sellest aastast on ka hübriidautod rallit sõitmas.

Majutuse leidmine on pälvinud palju kriitikat. ”Inimesed otsivad esmalt ööbimist Tartust, aga tasub suuremat pilti vaadata,” sõnab Aava. ”Kui ma vaatasin bookingust, siis näiteks hetkel pakuvad veel 156 majutusasutust ööbimiseks kohta. Võrumaal on veel kohti pakkuda ja kui ikka ei saa, siis tuleb pöörduda sugulaste ja sõprade poole,” ütleb Aava neile, kes arvavad, et ööbimist ei ole võimalik saada.

Korraldustiim ootab siia 40 000 pealtvaatajat. ”Me loodame, et see on reaalne. Kindlasti võivad tekkida ka ummikud,” räägib Aava intervjuus ja lubab, et kogu korraldus tuleb sellel aastal enneolematu.

Ühtlasi oli juttu fännisärkide müükitulekust, majutuse leidmisest ja Pille uurib Urmo Aavalt, kas ta on mõelnud kunagi poliitikasse minna.

Raadio Star FM on ametlik ralliraadio. 14. ja 15. juulil oleme Tartus kohal!

Kuula kogu Star FMi hommikuprogrammi lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad