Raider unustati täitmata! Elina Born: meile organiseeriti bändi peale viis külma singipitsat

Elina Born meenutab aastatetagust esinemist, mil tema raider täitmata jäeti.
Elina Born meenutab aastatetagust esinemist, mil tema raider täitmata jäeti. — FOTO: TV3

Star FMi hommikuprogrammis käis külas armastatud laulja Elina Born, kes avaldas, millest koosneb tema raider. Lisaks meenutas Born üht kontserti, kus tema lavatagused soovid olid sootuks ära unustatud.

Eelmisel nädalal ilmus Elinal uus laul “Oodata”. Ta tunnistab, et uue loo ilmumist sai ka nädalavahetusel tähistamas käidud: “Kutsusin oma õe külla ja otsustasime spontaanselt, et läheme ja vaatame, mis toimub. Oli vaja korraks pinged maha saada.”

“Ma ei käi väga palju väljas, et lähen kuhugi klubisse. Ma ei mäleta, millal viimati klubis käisin. Nüüd reedel siis sattusin (klubisse),” lisab ta.

Elina kirjeldab hommikuprogrammi saatejuhtidele, millest koosneb tema raider ehk millised asjad peavad lava taga olemas olema, kui ta ise esinemas käib: “Mul on alati vaja vett. Palun samuti arvestada, et olen taimetoitlane, et mitte teha mulle sinna (lava taha) mingit liha sekserit.”

Elina meenutab aastatetagust juhtumit, kus tema lavatagused soovid sootuks unustati: “Kunagi unustati see raider täita. Bäkkaris ei olnud midagi ja ruttu organiseeriti meile bändi peale viis külma singipitsat.” Puuduliku raideri tõttu Elina oma etteastet siiski ära ei jätnud.

Kuula täpsemalt, kas Elinale meeldib rohkem ise laval esineda või lava ees etteastet nautida ja kuidas sündis tema värske lugu! Elina Borni intervjuu on kuulatav 24.10 Star FMi hommikuprogrammi salvestusel ajavahemikus 08.00-09.00, alates 37.40-57.50!

Kommentaarid puuduvad