Pulmaloor ja saladusloor! Tanel Padari kihlatu: Kui ma abiellun, siis te sellest kuulete

Kroonika

Tanel Padar ja Lauren Villmann
Tanel Padar ja Lauren Villmann — FOTO: TV3

Kroonika meelelahutusauhindade galale oli kohale tulnud ka Eestis armastatud muusik Tanel Padar koos oma kaaslase Lauren Villmanniga.

Lauren ja Tanel sõuavad peagi abieluranda, kuid ei ole oma suursündmust endiselt kommenteerinud. Kroonikale antud intervjuus jäid noored endiselt kidakeelseks ja infot oma pulma kohta ei jaganud. Küll, aga naljatles Lauren, et küllap Tanel laval lõpetab. “Mina olen kindel, et meie pulmas on Tanel lõpuks laval, sest andke Tanelile üks jook ja igas pulmas, kus me käime on “Everybody” ja Tanel on laval”. Tanel küll kinnitas, et neil Laureniga on omavahel diil, et oma pulmas noor rokkstaar lavale ei lähe, kuid kahtles, kas ta seda lubadust hoida suudab. Tanel lisas muigega Kroonikale antud intervjuus: “Igal matusel kadunuke, igas pulmas peigmees.” Lauren ja Tanel, aga muud midagi öelda ei soovinud. “Kui ma abiellun, siis te sellest kuulete sellest, aga enne ei kuule.”

Laurenil ja Tanelil on kodus kasvamas kaks tütart – Linda ja Luna, kes Kroonika meelelahutusauhindade gala veetsid õhtu kodus vanaemaga. Lauren tunnistas ka, et kaks aastat tagasi, samal sündmusel, oli väike Luna juba kõhus, kuid keegi peale paari sellest tollal veel ei teadnud. 

TV3.ee toimetus soovib noorpaarile ilusaid pulmi!

Kommentaarid puuduvad