Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmakellad helisevad? Leonardo Dicaprio pruudi sõrmes särab teemantsõrmus

Johanna Alvin

Leonardo Dicaprio kohta käib kuulujutt kihlusest
Leonardo Dicaprio kohta käib kuulujutt kihlusest — FOTO: 123rf

Tippnäitleja Leonardo DiCaprio kohta on vallandunud kuulujutt kihlusest. Nimelt on kuulsa näitleja modellist tüdruksõbra Vittoria Ceretti sõrmes märgatud suurt teemantsõrmust.

Dicapriot märgati koos 25 aastase modelli Vittoria Cerettiga ühes Los Angelese restoranis lõunatamas. Mis paparatsodele aga silma torkas, oli Dicaprio tüdruksõbra sõrmes särav kihlasõrmus. 

Esimest korda märgati paari 2023. aasta augustis Santa Barbaras jäätist söömas. Paari nähti ka septembri alguses Ibizal pidutsemas, tantsimas ja teineteist suudlemas.

Erinevad allikad on väitnud, et Dicaprio on modelli järele hull ning paaril on omavahel palju ühiseid huvisid. Näiteks on Vittoria sama kirglik keskkonnaprobleemide teemal nagu seda on Dicaprio.

Lisaks on allikad väitnud, et Dicaprio käib kohtingutel ainult Vittoriaga ning on jätnud teised naised selja taha. Vittoria hindab sarnaselt näitlejaga oma privaatsust ja hoidab oma sotsiaalmeediat professionaalsena. Ta ei jaga jälgijatele oma isikliku elu kohta teateid.

Leonardo Dicaprio kohta visatakse pidevalt nalja ning väidetakse, et peagi 50-aastaseks saav näitleja eelistab veeta aega endast poole noortema naistega. Kas Dicaprio on lõpuks paikseks jäänud ning oma pruudi endale naiseks palunud, on hetkel veel teadmata. Kumbki kuulsus ei ole kinnitanud ega ümber lükanud väidet kihlusest.

Leonardo Dicaprio teeb kaasa mitmes kuulsas filmis, mida on võimalik vaadata Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad