Püha müristus! Will Smithi assistent leidis näitleja riietusruumist teise mehega armatsemas

Will Smith väidetavalt armatses teise mehega
Will Smith väidetavalt armatses teise mehega — FOTO: 123rf

Kuulus Oscari võitnud USA näitleja Will Smith on sattunud küsimuste rahe alla. Nimelt tundub, et kogu maailm soovib teada saada, kas näitleja on tegelikult gei ja on teeselnud oma abielu Jada Pinkett-Smithiga.

Kuuldused said alguse, kui Will Smithi endine assistent ja sõber jagas taskuhäälingus lugu, kus olevat kõndinud ruumi, kui Smith teise mehega, endise kolleegi Duane Martiniga, armatses.

Ta ütles: "Ma avasin Duane'i riietusruumi ukse ja siis nägin, et Duane oli Williga anaalseksi tegemas. Seal oli diivan ja Will oli diivani üle kummardunud." Endine assistent kirjeldas sündmust veelgi rohkemate detailidega, mis podcasti saatejuhti kohutasid.

Lõpuks on aga ka näitleja ise suu lahti teinud ja Will Smith on ääretult vihane. Mees eitab geikuulujutte ja on öelnud, et tegu on alatu valega.

1997. aastal abiellus Will Smithi näitleja Jada Koren Pinkettiga. Abielust on neil poeg Jaden Smith (sündinud 1998) ja tütar Willow Smith (sündinud 2000). Nad mõlemad tegelevad samuti näitlemise ja muusikaga.

Äsja teatas paar aga, et on seitse aastat lahus elanud ja nende abielu on karidele jooksun. Smith ja Pinkett lahutanud ei ole, kuid seda võimalust nad ei välista.

Kommentaarid puuduvad