Reklaam sulgub sekundi pärast

Popstaar Halsey teatas oma raskest haigusest: mul veab, et olen elus!

The Guardian

Halsey
Halsey — FOTO: Evan Agostini/Invision/AP/Scanpix

Popstaar Halsey jagas sotsiaalmeedia vahendusel jäädvustusi iseendast, kus on näha, kuidas naine ägeda tervisemurega võitleb. Kuigi lauljatar ei avalikustanud täpset diagnoosi, on alust arvata, et naine haigestus leukeemiasse ja luupusesse, vahendab The Guardian.

29-aastane lauljatar Halsey jagas oma Instagrami kontol videoklippe, kus on näha, kuidas ta haiglaravil viibib ja erinevaid ravimeid tarvitab. Ühtlasi kirjeldab ta seal, kuidas ta tunneb end kui vanainimene, kuigi ta on vaid 30-aastane. "Ma ütlesin iseendale, et ma annan endale veel kaks aastat, et haige olla. Mul on taassünd ja siis ma ei ole enam haige ja ma näen super seksikas välja ja mul on palju energiat ja ma lihtsalt teen oma kahekümnendaid uuesti kolmekümnendates," räägib ta.

"Mul veab, et olen elus," kirjutas ta postituse juurde ja lisas, et peagi ilmub tal ka uus album. Kuigi Halsey ei maini kordagi, millesse ta täpselt haigestus, märkis ta postituses ära leukeemia ja luupusega seotud organisatsioonid ja tegi neile ka rahalised annetused, seega võib oletada, et just neid haiguseid põeb ta ka ise.

Vaata Halsey postitust!

See pole esimene kord, kui Halsey oma tervisemuredest avalikult räägib. Varasemalt on ta öelnud, et tal on diagnoositud sidekoehaigus Ehlers-Danlos sündroom, immuunhäired Sjögreni sündroom ja nuumrakkude aktivatsiooni sündroom (MCAS) ning POTS (posturaalne ortostaatiline tahhükardia sündroom), mis mõjutab südame löögisagedust ja närvisüsteemi. Samuti oli tal varasemalt diagnoositud endometrioos.