Poleks arvanud! Hollywoodi täht nõuab, et igas tema filmilepingus oleks sees omapärane klausel

Samuel L. Jackson nõuab, et ta saaks filmivõtete ajal tegeleda oma lemmikhobiga.
Samuel L. Jackson nõuab, et ta saaks filmivõtete ajal tegeleda oma lemmikhobiga. — FOTO: buzzfuss / 123RF.COM

Samuel L. Jacksoni kaasamine filmi tähendab, et talle tuleb anda piisavalt aega, et mees saaks tegeleda ühe oma lemmikhobiga, milleks on golf.

Jackson nõuab, et inimesed, kes tahavad teda oma filmi näitlema palgata, annaksid talle aega vähemalt kaks korda nädalas golfi mängida.

Mees rääkis CNNile antud intervjuus, et filmitegijad majutavad ta võtete ajaks golfiväljaku lähedusse või lisavad ta koguni golfiklubi liikmete nimekirja, et ta saaks töö kõrvalt tegeleda oma lemmikhobiga.

Näitleja avaldas, et ta ei tundnud golfi vastu tegelikult mitte mingisugust huvi, kuni tema sõbrad “meelitasid” mehe seda proovima. Sõbrad planeerisid väljasõidu ja valetasid Jacksonile sihtkoha osas. Lõppkokkuvõttes mindi golfiväljakule. 

Samuel L. Jackson kirjeldas golfi kui “täiuslikku mängu temasugusele pere ainsale lapsele”. Jackson on mänginud isegi koos golfiässa Tiger Woodsi ja endiste USA presidendite Bill Clintoni ja Donald Trumpiga ning tema lemmikväljak on Augusta National Golf Club, mis asub Georgia osariigis.

Üllatavaid klausleid leiab ka teiste Hollywoodi staaride lepingutest. Rebel Wilson paljastas, et tema filmi “Pitch Perfect” lepingus oli punkt, mis kinnitas, et ta ei tohi kaalust alla võtta, Keanu Reeves aga keelab stuudiotel peale filmivõtteid oma nägu montaažis töödelda.

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Samuel L. Jackson astub üles ka mitmetes Go3 teleteenuses saadaval olevates filmides!

Kommentaarid puuduvad