Polegi kaine? Andrei ja Robin paljastavad Brigitte saladuse: ta oli sellel peol täiesti juua täis!

Zevakin, Valting, Hunt
Zevakin, Valting, Hunt — FOTO: Kuvatõmmis

Brigitte Susanne Hundi väide kainusest on pandud küsimärgi alla. Sisuloojad Andrei Zevakin ja Robin Valting avaldasid oma viimases Youtube’i videos, et pidutsesid Brigittega ajal, mil too oli väidetavalt kaine.

Andrei ja Robin lahkavad oma videos Brigitte Susanne Hunti ümbritsenud draamat, millest tänaseks on möödunud paar nädalat. Poisid analüüsisid kogu sündmust Õhtulehe loo järgi – “SUUR DRAAMA-AJAJOON | Brigitte Susanne Hunt versus kõik teised. Vaata, kuidas rullus avalikkuse silme ees lahti selle suve skandaalseim tüli!”. Videos kommenteerivad poisid iga lõiku ning proovivad ajast sotti saada, kuid tundub, et asjatult.

Lisaks selgub, et Brigitte elus pööratud uus lehekülg – olla kaine – ei vasta tõele. Nimelt videos räägivad poisid, kuidas nad koos Brigittega Club Hollywoodi Ladies’ night 26. sünnipäeval käisid. Üritus toimus 12. juuli, kuid Brigitte oma Instagrami videotes väitis, et peale Kroonika meelelahutusauhindade pidu ei ole ta joonud. Too üritus toimus 1. juuni. 

Valting: “Ütleme nii, et ma olen näinud purjus naisterahvaid…”

Zevakin: “Aga ta oli kaine?”

Valting: “Aga ta oli täiesti f###ing juua täis. Ta oli täiesti juua täis… Ta tuli minu juurde, haaras mul niimoodi peast ja vaatas mulle…”

Robini sõnul tahtis Brigitte poissi proovile panna. Kas Brigitte ja Robini vahel midagi juhtus, jääb selgusetuks.

Valting: “Aga jah… ta oli purjus.”

Vaata videost, kuidas Andrei ja Robin Brigitte draamat lahkavad!

Kommentaarid puuduvad