Petmisskandaal kogub tuure: Adam Levine kinnitab süüdistusi, uued naised tulevad sõnumitega lagedale

Adam Levine
Adam Levine. Foto: kuvatõmmis Instagramist

Eile kirjutasime, kuidas popstaar ja ansambli Maroon 5 esiklaulja Adam Levine on mattunud petmissüüdistuste alla. Paistab, et lool on tõepõhi all, sest ka laulja ise kinnitab, et on käitunud valesti ja uute süüdistustega on lagedale tulnud ka teised naised.

Adam Levine, kes on olnud 8 aastat abielus Victoria’s Secret modelli Behati Prinslooga, on väidetavalt petnud oma abikaasat. Nimelt postitas Instagrami modell Sumner Stroh TikToki video, kus väidab, et tema afäär lauljaga kestis suisa aasta aega.

23-aastane Sumner rääkis oma videos, et oli afääri algusaegadel noor ja naiivne ning äärmiselt kergesti mõjutatav, mistõttu ta tunneb, et Levine ekspluateeris teda. 

Sumner jagas videos ühtlasi kuvatõmmiseid tema ja laulja omavahelistest vestlustest, kus Levine kirjeldab teda kui “uskumatult seksikas”. Kui naine temaga suhtlemise lõpetas, võttis Levine temaga ühel hetkel uuesti ühendust ja küsis, kas võib oma kolmanda lapse (kelle ema on Prinsloo) nimetada Sumneri järgi.

Põhjus, miks Sumner otsustas oma looga avalikkuse ette tulla, peitubki nendes samades kuvatõmmistes. Nimelt oli ta neid saatnud ka paarile oma sõbrale, kes siis soovisid neid omakorda kollastele meediaportaalidele edasi müüa.

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound – Sumner Stroh

Sumneri ülestunnistus andis julgust oma looga avalikkuse ette tulla ka paarile teisele naisele, kes süüdistavad samuti Levine’i flirtivate sõnumite saatmises.

Koomik nimega Maryka jagas kuvatõmmiseid sõnumitest, kus Levine soovitab tal enese tähelepanu hajutamiseks temaga vahekorda astuda.

IG

Teine naine nimega Alyson Rosef jagas samuti kuvatõmmiseid vestluseid, kus Levine kirjeldab teda kui “ainukene seksikas naine, kes väidab, et kuulab metal muusikat”. 

DM

Lõpuks võttis sõna ka muusik ise ja postitas oma Instagrami kontole sõnumi, kus kinnitab, et on läinud oma tegevustes üle piiri.

“Minust räägitakse praegu palju ja ma tahan asjad selgeks teha. Minu poolt oli väga halb otsus flirtida ükskõik millise naisega, kes pole minu abikaasa. Ma ei petnud teda, aga tõepoolest, ma läksin üle piiri väga kahetsusväärsel perioodil minu elus. Teatud juhtudel see oli ebasobilik. Ma olen seda adresseerinud ja teinud konkreetseid samme, et seda oma perekonnasiseselt parandada,” räägib muusik.

“Minu abikaasa ja perekond on ainsad asjad siin maailmas, millest ma hoolin. Olla niivõrd naiivne ja rumal, et selle kõigega riskida, on kõige suurim viga, mida ma eales teinud olen. Ma ei tee seda enam kunagi. Ma võtan kogu vastutuse,” lisab muusik ja kinnitab lõpetuseks, et kavatseb sellest koos perekonna ja abikaasaga välja tulla.

Adam Levine IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Kommentaarid puuduvad