Personaaltreenerina töötav Kaisa Selde klientide enesekriitikast: inimeste minapilt on tihtipeale nii moondunud

Starm

Star FM hommikuprogrammis käis külas näitleja Kaisa Selde, kes omandas mõne aasta eest personaaltreeneri kutse. Tänasel päeval ka treenerina töötav Selde tõdes, et väga paljud inimesed on moondunud minapildiga ning näevad trenni vaid kaalulangetusvahendina.

Näitlejanna otsutas paar aastat tagasi, et soovib proovida midagi uut ning alustas personaaltreeneri kutse omandamist. Tänaseks toimetab ta spordiklubis Reval Sport ning annab personaalseid jõutrenne jõusaalis.

"Peamine on alustajate puhul kaalu langetamine," tõdes Selde, miks inimesed tema trennidesse tulevad. Treener rääkis kahetsusega, et tihtipeale soovivad ka need inimesed kaalu langetada, kellel tegelikult seda vaja pole. "Inimeste minapilt on tihtipeale nii väändunud ja siis tulebki lihtsalt peegeldada sellele inimestele, milline ta tegelikult on kuni ta hakkab ise ka seda uskuma," rääkis treener. 

Selde ise peab treeningut aga hoopis väga heaks viisiks, kuidas ennast korraks kõigest ümbritsevast välja lülitada. "Ma üritan iga päev teha tunnike trenni, kus ma jätangi selle telefoni sinna (riide - toim) kappi. Võtan selle tund aega absoluutselt iseendale," ütles treener, et stressi vabastamiseks on see suurepärane tegevus.

Selde sõnul on tal peale treeningutega alustamist ka teatritöö kergemaks muutunud. "Avastasin, et niimoodi on laval palju kergem olla, kui mul on palju rohkem võhma, kui mul on palju rohkem jõudu, kui mu mõte on puhanud," rääkis Selde.  

Kuula lähemalt Star FM hommikuprogrammist. 

Kommentaarid puuduvad