Personaaltreener Kaisa Kuusnõmm laskis lahti piiravatest tõekspidamistest: tihti jääme kinni sellesse mineviku minasse

Kaisa Kuusnõmm
Kaisa Kuusnõmm — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Personaaltreener Kaisa Kuusnõmme jagas mõtteid piiravate tõekspidamiste kohta, mille varjus me kipume elama ning julgustab inimesi oma põhimõtteid vajadusel muutma.

Inimestena kipume endale looma endale arusaama sellest, mis on õige ja mis on vale. Seda kõige lihtsama näitega, et üks söök on halb ja teine on hea ning tervislik. 

Kaisa Kuusnõmm tunnistas, et ligi kümme aastat tagasi olid tal väga kindlad põhimõtted, mida tulihingeliselt kaitses ja ka vajadusel teiste ees õigustama kippus. 

“Mingid tõekspidamised ja kogemused, mis olid omaks saanud, need olid kaljusse raiutud,” meenutas naine 20ndates Kaisat. Põhimõtete vastu eksimine oleks olnud tema jaoks siis justkui endale vastu astumine. 

Täna, 32-aastane vaatab Kaisa tõekspidamistele ja põhimõtetele hoopis teise pilguga. 

“Teate, nii nagu me inimestena muutume, on okei ka muuta oma põhimõtteid. Me tihti jääme kinni sellesse mineviku minasse, identiteeti, mille oleme loonud,” mõtiskles Kaisa.

“Peale Eestist äratulekut on üldse mu elus toimunud selline korralik sõnade söömine. Suht igas asjas. Mu elu oli enne suht must-valge. Oli jah ja oli ei – mitte mingit halli ala,” rääkis Kaisa, et nüüd on ta aga palju vabam. 

Naise sõnul ei tunneks tõenäoliselt tema 20ndate alguses olnud sõbrad naist ära, sest ta on inimesena väga palju muutunud. Siiski on see muutus, millele ta vaatab uhkuse ja rõõmuga tagasi. 

Loe lähemalt Kaisa Instagrami postitusest: 

Kommentaarid puuduvad