”Pensionile läinud” näitleja Cameron Diaz naaseb üllataval põhjusel näitlemise juurde tagasi

Cameron Diaz
Pilt: 123rf

Kaheksa aastat tagasi teatas paljude lemmik näitleja Cameron Diaz, et soovib oma karjääri lõpetada ja filmirollidega lõpparve teha. Nüüd teatas näitleja, et naaseb siiski peagi filmimaailma juurde tagasi.

Cameron Diaz rõõmustab kõiki fänne, teatades, et tema kaheksa aastane paus filmimaailmst on lõppenud ja peagi teeb ta kaasa Netflixi poolt produtseeritud filmis “Back in Action”.

Kuigi Cameron ei ole viimased kaheksa aastat näitlemisega tegelenud, pole ta siiski puhkusele jäänud. Näiteks on vägagi tegus Diaz kirjutanud raamatu, andnud välja enda orgaaniliste veinide brändi Avalon, abiellunud ning emaks saanud. 

Cameron kandideeris juba 21-aastasena eelneva näitlemiskogemuseta filmi “Mask” naispeaossa, sest tema modelliagentuur oli teda sinna soovitanud. Kuid teda pole pole kunagi nimetatud Oscari kandidaadiks.

Küll on ta neli korda nimetatud Kuldgloobuse kandidaadiks: peaosa eest filmis “Kõiges on süüdi Mary” (1999) ning kõrvalosade eest filmides “Olles John Malkovich” (2000), “Vanilla Sky – ava oma silmad” (2002) ja “New Yorgi jõugud” (2003). Ta ei võitnud neist ühtegi.

Kommentaarid puuduvad