Reklaam sulgub sekundi pärast

Peagi lapsevanemateks saavad Maria ja Hendrik Terras avaldasid, kumb tegi suhtes esimese sammu

Hendrik ja Maria sõudsid veebruari keskel abieluranda.
Hendrik ja Maria sõudsid veebruari keskel abieluranda. — FOTO: Kuvatõmmis / Instagram / @hendrik.terras

Aprilli alguses lapseootusest teatanud Maria ja Hendrik Terras postitasid sotsiaalmeediasse armsa video, mis on ühe ööpäevaga kogunud juba üle 40 000 vaatamise.

Videos mängivad Maria ja Hendrik mängu, kus nad vastavad erinevatele küsimustele. Esimese küsimusena küsiti noorte käest, kes tegi suhtes esimese sammu. Mõlemad vastasid ühiselt - Hendrik. "Väga tubli!" kommenteeris Maria Hendriku poole vaadates. Lisaks küsiti videos, et kumb unustaks tõenäolisemalt lapse lasteaeda. Hendrik vastas, et 100% Maria. Naine hakkas selle peale naerma ning tõdes, et ei oskagi öelda midagi enda kaitseks. 

Samuti uuriti Maria ja Hendriku käest, et kummal on alati õigus. "Kui me vaidleme mingite sündmuste üle, siis ma lõpuks tõestan alati ära, et mul on õigus," rääkis Maria. "Sa paned täiesti suvalt, aga kuna sa paned entusiastlikult, siis see tundub usutav. Aga see pole," vastas Hendrik naljaga. 

Vaata kõnealust videot ning saa teada, kumb neist liituks esimesena tänavagängiga ja kumb suudaks kauem olla pesemata!

@elu_terrasega Kes veel tahab Hendrikult küsimusi küsida?🤌 #hendrikterras #eestitiktok #eesti ♬ original sound - hendrik.terras

Veebruari keskel abiellunud Riigikogu liige Hendrik Terras ja tema abikaasa Maria Terras teatasid hiljuti sotsiaalmeedia vahendusel, et ootavad perelisa. Armsas videos on näha ka Maria juba üsna suurt beebikõhtu.

„Meie pisike +1 on juba mõnda aega salaja igal pool kaasas käinud!“ kirjutasid nad video juurde.

Loe ka intervjuud Hendrik Terrasega siit!

Kommentaarid puuduvad