Reklaam sulgub sekundi pärast

„Parem armid kui rippuv kõht.“ Kurva saatusega naine sai muutumissaatest julgust ja leidis uue armastuse

2016. aastal saates "Minu imeline muutumine" osalenud Kati elas noorelt üle suure kaotuse. Nii hingelised kui füüsilised üleelamised jätsid temasse jälje, millega enam edasi elada ei saanud, sestap otsustas ta ka saatesse kandideerida. Ta sai saatest juurde palju enesekindlust ja kuigi operatsioonijärgsed armid on paratamatus, on see parem kui suurelt rippuv kõht.

Lõuna-Eestis koos pojaga elav Kati kaotas 2011. aasta talvel liiklusõnnetuses oma kalli mehe ja lapse isa. Kati oli noor ja algaja lubadega juht. Teel oli must jää ja ta ei suutnud õnnetust vältida.

Üritades kurvastamist lõpetada, tahtis Kati keerata oma elus uue lehekülje ja leida endale uue armastuse. Ta ei osanud oma elu muuta enne, kui on muutnud ennast ja põhjuseid oli selleks küllaga. Pärast maovähendusoperatsiooni võttis ta uskumatult palju kaalust alla ning kogu tema keha vajas muutust. 130 kilo kaaludes käis ta maovähendusoperatsioonil ning 43 kilo kaotamise tagajärjeks oli rippuv nahk.

"Terve elu on mind häirinud minu kõht. Juba kasvueas tekkisid venitusarmid kõhule. Olen koguaeg olnud kogukam ja peale oppi veel rohkem häiris see kõht, kuna peale kaalukaotust jäi kõht rippuma. Ja minu meelest see ei tõmbu üldse tagasi, olen igasuguseid asju teinud: küll ma olen kõhulihaste treeningut teinud, ostnud igasuguseid asju, et treenida kõhulihaseid. Mäletan hästi kooliaega, kui narriti. Ma ei olnud selline, et teiste ees läksin nutma. Ma läksin koju, õhtul voodi magama ja mõtlesin päeva peale, siis oli kurb ja hakkasin nutma," ütles Kati toona 2016. aastal saate perioodil."

Kati lootis, et kui saatemeeskond ja arstid näevad, kui palju ta ise pingutas uue elu alustamise nimel, siis tulevad ka nemad talle appi ja muudavad ta naiseks, kes ennast ei häbene.

Kati puhul tõdesid arstid, et tal oli sõna otseses mõttes pealaest jalatallani üleliigset nahka. Lisaks sellele probleemile teostati talle saates ka rindade tõstmine ja suurendamine, rasvaimu ja hambaravi ning sünnimärgi eemaldamine. Kogu töö oli väga suur protsess, mis kestis umbes kaks aastat.

"Saates osalemine tõi minus välja palju positiivseid külgi."

Kati meenutas hiljuti TV3 portaalile, et kandideeris saatesse ka varem, kuid ei osutunud kohe valituks. Pärast maovähendusoperatsiooni läbimist tundis ta, et ehk on see tema kõige aeg ja ta valitigi välja. "Nägin, et see on ainus võimalus on enda keha korrigeerida, kuna opid on nii kallid. Ootused olid suured ja kõik läks ka suurepäraselt. Iga kell läbiks selle tee vajadusel uuesti. Kõigega jäin rahule, nägin saate lõpus suurepärane välja. Ma mäletan, kui sünged mõtted olid mu peas, kui oma keha vaatasin enne peeglist, kõik see rippuv nahk...see oli jube. Riideid selga leida oli raske,” ütles Kati ja lisas, et armid põhjustavad ka täna oma keha häbenemist, kuid olukord on siiski palju parem kui varasemalt rippuva nahaga. "Üldiselt olen oma välimusega rahul kuigi selle hoidmine on ikka minu jaoks raske olnud."

"Kogu protsess koos operatsioonidega kestis umbes kaks aastat. Alati ei läinud ka kõik plaanipäraselt, vahel oli vaja mõnda opi aega edasi lükata, kuna haavad polnud paranenud ja olid veidi põletikus. Aga see ei morjendanud mind. Saates osalemine tõi minus välja palju positiivseid külgi, olen positiivsem ja enesekindlam," sõnab ta.

Kati elukaaslasega
Kati elukaaslasega — FOTO: TV3

Pärast saadet on Kati saanud imearmsa tütre emaks, kes on tänaseks 5-aastane. Igapäevaselt töötab ta lasteaias. "Olen õnnelikus suhtes ja õige pea sõuab ka abieluranda," ütleb ta ka lisab, et teab oma praegust elukaaslast kaudselt juba umbes 10 aastat. Ta kirjeldab, et too sama mees on tal kunagi sõpradega külas käinud, sattudes sinna n-ö juhuslikult. Vahepeal möödus palju aega, kui nad üldse ei suhelnud. Uuesti kohtusid nad aga Tinderis ning kui Kati ei tundnud meest öra, siis mees kahtlustas, et tegu on sama Katiga, kelle juures ta kunagi on käinud ja kes kunagi palju kogukam oli.

Vaata Kati lugu lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad