Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! ”Imikuga metsas” Tõnu perre sündis teine poeg: järgmine nädal läheks juba telkima

Perekond Jürgensonid
Foto: erakogu

Alates jaanuarist oli televaatajatel põnev võimalus kaasa elada Marek Lindmaa käe alla valminud esimesele dokumentaalsarjale ''Imikuga metsas''. Kogu pere sai Eesti rahva poolt hea vastuvõttu ja nüüd annavad Tõnu ja Sindia Jürgenson teada, et nende perre sündis täna uus ilmakodanik.

''Meie Pesakonna pesamuna Terko Taur sündis täna kell 10:45. Kaalus 3, 715 kg, 51cm pikkus. Kell 9:00 avati veed, 105min pärast sündis poja, kella 18 ajaks tahaks koju jõuda ja järgmine nädal läheks telkima,'' annavad perekond Jürgensonid sotsiaalmeedia vahendusel teada.

47-aastane Tõnu Jürgenson on Tartus sündinud ja kasvanud mees, kes matkamise ja loodusega üheks kasvamise kõrval on ka nn valmistuja. Ta valmistub ajaks, mil meie praegune ühiskond peaks kokku kukkuma ning loota saab vaid iseenda oskustele ja teadmisetele. Lisaks matkamisele õpetab ta ka teistele, kuidas metsas hakkama saada ja ellu jääda. Ta on "metsaguru".

34-aastane Sindia Jürgenson on Tallinnas sündinud ja kasvanud. Huvi seigelda on tedagi saatnud juba lapsepõlvest alates. Algklassides tahtis ta näiteks saada astronaudiks ning sihiks oli seatud kuu. Viimased 10 aastat on Sindia töötanud meditsiinivaldkonnas, õppinud on ta täpsemalt ämmaemandaks. Tõsisem looduse armastus kerkis aga esile 8 aasta eest, kui ta hakkas koeraga metsas päevamatku tegema. Kusjuures Tõnuga ta kohtuski metsas.

Soovime kogu perele palju-palju õnne uue ilmakodaniku sünni puhul!

Vaata armsat piltpostitust lähemalt siit.