Ott Lepland 35! Sünnipäevalaps elumuutvast saatest: esimesel korral jäin üldse ukse taha

Armastatud laulja Ott Lepland tähistab täna oma 35. sünnipäeva. Tänane sünnipäevalaps on rääkinud, et tema elu muutus jäädavalt, kui ta võttis julguse kokku teist korda kandideerida “Eesti otsib superstaari” saatesse, sest esimeselt korral jäi ta ukse taha.

Ott Lepland on “Eesti otsib superstaari” 3. hooaja võitja. Tegelikult kandideeris noormees ka 2007. aastal saate esimesse hooaega, kuid zürii teda esimesel korral teatrivoorust edasi ei lasknud. 

“Ma olin üks esimesi, kes jäi stuudiovoorust välja,” meenutas Ott. “Tol ajal olin veel lauljana väljakujunemata. Ma laulsin suht vaikselt ja tasaselt ja olin üldse selline hall hiireke,” tõdes Ott. 

2009. aastal otsustas noormees uuesti saatesse minna ning see otsus muutis tema elu igaveseks. “Ma kuidagi nagu tundsin, et nüüd on minu kord ja nüüd ma nagu lähen,” ütles Ott, miks ta otsustas uuesti proovima minna. 

Vaata videost, kuidas meenutas värske superstaarisaate võitja esimest hooaega:

Eelmisel aastal käis Lepland ka TV3Play saates, et reageerida oma superstaarisaate esitustele ning meenutada kolmanda hooaja ägedamaid seiku.

Vaata täpsemalt videost, kuidas reageerib Ott oma esitustele, miks keelas saatetiim Otil ära pidutsemise ning kuidas mõjus saade Oti enesekriitikale:

Kommentaarid puuduvad