Reklaam sulgub sekundi pärast

Ott Kiivikase tütar Amani saavutas tähtsal võistlusel kõrge koha: saime kõvasti innustust teha veel paremini!

Ott ja Amani Kiivikas
Ott ja Amani Kiivikas — FOTO: Ott Kiivikas/Instagram

Ott Kiivikas postitas sotsiaalmeediasse foto, kus poseerib koos eratreeneri ametit pidava ja bikiinifitnessis võistleva tütre Christin-Amaniga. "Amani esimene MM tema jaoks uues võistluskategoorias (Fit Model) ja võib öelda, et väga edukas," kirjutas Ott postituse juurde.

"Kahes võistluskategoorias, kus ta osa võttis: juuniorid ja naised - 168 cm, saavutas (Christin-Amani) mõlemas kategoorias 4. koha. Medalid ei jäänud kaugele ja saime kõvasti innustust teha veel paremini," selgitas Ott postituse juures.

Ta lisas: "Teine õpilane, kes minu tiimist MM-ist osa võttis, oli Johanna Tilk ja tema saavutas debüüdi kohta tubli 8. koha. Juba sel nädalavahetusel toimuvad 55. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis Pärnu kontserdimajas."

Möödunud nädalavahetusel toimusid Vilniuses IFBB Maailmameistrivõistlused fitmodel kategoorias. Võistlustel osalesid 15 riigi esindajad. Eestit olid esindamas kuus sportlast. Christin-Amani jagas klõpsu võistluselt ka oma sotsiaalmeedias, kus rõõmustas saadud tulemuse üle.

Kommentaarid puuduvad