Ossa! Endine Paljas Porgand üllatab uue ja eriti pöörase välimusega

Paljas Porgand
Cassia Shakti Šamotailo. Foto: kuvatõmmis Instagramist

Üks Eestimaa tuntumaid ja skandaalsemaid sisuloojaid ehk endine Paljas Porgand, muudetud kodanikunimega Cassia Shakti Šamotailo, on otsustanud taaskord digimuutuda ning on läbinud tõelise stiilimuutuse.

Cassia Shakti Šamotailo, kes varasemalt kandis nime Merilin Taimre, on juba mõnda aega paistnud silma üsna teistsuguse välimusega. Nimelt vahetas naine ühel hetkel oma kohevad kiharad rastapatside vastu ning seejärel tagasi.

Nüüd on Cassia astunud taas sammukese võrra edasi ja otsustanud oma juuksed valgeks värvida. Naine usub, et manifesteeris need endale. “Mul tekkis tugev tunne, et tahan valgeid juukseid vähese pruuniga ning osaliselt lahti ja laines! Ilmselgelt ei arvanud ma, et ma need kuidagi saaksin, kuid tunne ja soov oli tugev. Lisaks olin omadega väga kõrges energias,” räägib suunamudija oma Instagrami postituses.

Cassia rääkis oma soovist juuksurile ja sai vastu pildi täpselt sellisest soengust, mida ta endale ihaldas. “Ja salamisi oli mul veel üks soov: roosat tooni juustesse tuua. Ja nagu võluväel istusid Kerstil (juuksur – toim.) kaks roosat punupatsi laua peal, mille ma endale pähe röövisin,” kirjeldab ta, kuidas jõudis oma praeguse soenguni.

Kommentaarid puuduvad