Õnnesoovid! Lauljatar Liis Lemsalu sai emaks

Liis Lemsalu sai esmakordselt emaks!
Liis Lemsalu sai esmakordselt emaks! — FOTO: Silver Siilak

Lauljatar Liis Lemsalu tõi ilmale oma esimese lapse. Liisi isa Marek Lemsalu kinnitas Kroonikale, et tütar on tõepoolest emaks saanud.

Kroonika võttis ühendust Liisi isa Marek Lemsaluga, kes selgitas, et tütre laps on juba sündinud. Ta lisas, et nii Liisi kui ka lapsega on kõik korras ja pikemalt saab teemat kommenteerida juba Liis ise. Loe täpsemalt Kroonikast! 

Septembrikuus andis Liis intervjuu ka TV3.ee portaalile, kus selgitas, mil määral jätkub tema töö muusikuna peale lapse sündi. “Plaanin ikkagi 100% (muusikaga – toim.) edasi tegeleda, aga ma ei kavatse niimoodi olemas olla. See detsembrikuu olen ma ära öelnud kolm jõulutuuri, aga ma kavatsen teha, aga samas mitte nii intentsiivselt. Ära ma kindlasti ei kao! Ma kirjutan juba praegu oma järgmist singlit. Töö pidevalt ja kogu aeg käib,”  rääkis Liis oma tulevastest plaanidest.

Liis pole oma esiklapse nime veel kommenteerinud. Kas tema singel “Planeet L” on aga vihje tulevasele beebi nimele? Küsimusele, mida “L” tähendab, vastas Liis kelmikalt ning päris lõplikku vastust me ei saanudki.

“Algselt ma panin selle pigem enda nimetähest seonduvalt. Planeet L ehk Liis. Mina olen need sõnad ja selle maailma, mis on muusikavideos näha… see on animeeritud, kuna seal on nii-öelda see sisekaevus, mis minu sees või minu peas toimub, siis ma mõtlesin, et panen “L” enda nimetähe järgi, aga eks siin ole niimoodi vihjeid igale poole.”

Vaata täispikka intervjuud Liis Lemsaluga siit!

Kommentaarid puuduvad