Omapärane! Mattias Naan õnnesoovis Kristel Aaslaiule: juba käime üksteisele räigelt pinda ja ega seda lõbu kauaks pole…

Mattias Naan ja Kristel Aaslaid
Mattias Naan ja Kristel Aaslaid — FOTO: FOTO: ERLEND ŠTAUB | DELFI MEEDIA

Täna tähistab 34. sünnipäeva armastatud Eesti muusik ja näitleja Kristel Aaslaid. Neiu pikaaegne elukaaslane, koomik Mattias Naan, andis edasi oma õnnesoovid üsna omapärasel viisil.

Mattias Naan postitas täna oma Instagrami teksti pühendusega Kristelile, mis arutab teiste paaride sünnipäeva postituste üle. Naan on täheldanud, et alatasa postitavad kuulsused kaasade sünnipäevadel ülistavaid tekste, kuid hiljem selgub, et kõik ei olnudki nii ilus kui pinnalt tunduda võiks. 

"Üldiselt paar aastat hiljem selgub, et neil ikkagi polnud kõik hästi ja ammu kõik mädanes ja roostetas ja lihtsalt sünnipäeva päevadel oli vahelduseks hea jälle toimivat suhet mängida korraks, et maailm ikka näeks kui armastavad nad on."

Sellest järeldas koomik, et ei tasu postitada kaaslast ülistavat teksti, vaid ikka ausalt nii nagu asi on.

"Kallis Kristel! Palju õnne sünnipäevaks. Suhe sinuga on selline so-so (eestik. nii ja naa), nõuab pidevat pingutust, ammu juba käime üksteisele räigelt pinda ja ega seda lõbu vist kauaks pole, aga noh, rõõmu ja jaksu ikka tänase päeva puhul. Loodetavasti ei pea me terve päeva koos veetma."

Teksti lõpetuseks loodab Mattias, et säärane õnnitlus tähendab pikemat suhet ja mitte säärast nagu teised kuulused oma kaasade sünnipäevadel varjata proovivad.

Vaata ka, millist pilti jagas Mattias Kristelist!

TV3.ee toimetus soovib Kristelile ilusat sünnipäeva!

Kommentaarid puuduvad