Reklaam sulgub sekundi pärast

Nõustud? Brigitte Susanne Hundi sõnul pidanuks Eesti seksikaima mehe tiitli saama just see inimene

Möödunud nädalal toimus Kroonika Meelelahutusauhindade gala, mida väisas ka meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt. Küsimuse peale, kes võiks tema hinnangul saada seksikaima mehe tiitli, vastas Brigitte ootamatult. Nimelt pakkus naine välja Tanel Padari.

Hetkel õpib Brigitte Tallinna Ülikoolis õigusteadust ning tõdes, et tänaseks on tal ülikoolis esimene aasta läbitud. "Tegin kaks eksamit A-le," sõnas Hunt ning lisas, et ta keskmine hinne on juba varsti selline, et võib cum laudet taotleda. 

Millised on aga Brigitte tulevikuplaanid ning kas ta soovib saada juristiks või tegutseda edasi meelelahutusmaastikul? Selle küsimuse peale jäi naine salapäraseks. "Vaatame... Meelega ma ei ütle teile," sõnas Hunt. "Ma teadsin, et kui ma tulen, siis ma tulen nii, et kõik mäletavad," jagas Brigitte. 

Eelmisel aastal krooniti Brigitte Kroonika Meelelahutusauhindade galal "Aasta meelelahutajaks". Küsimuse peale, kes sel aastal sama tiitli võiks saada, jäi Brigitte mõtlema ning tõdes, et ei ole hetkel seda maailma jälginud ja veedab rohkem aega Riigi Teatajat lugedes. 

Küsimuse peale, kes oleks tema hinnangul kõige seksikam mees, vastas Hunt, et Tanel Padar. 

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Tanel Padar on 2001. aastal Kroonika Meelelahutusauhindade galal seksikaima mehe tiitli ka pälvinud.