Reklaam sulgub sekundi pärast

NIMEVAHETUS, VANDAALITSEMINE JA ÜLIHEA TANTSUOSKUS: Hollywoodi staar Vin Diesel oskab üllatada!

Vin Diesel
Foto: Scanpix

Näitleja ja produtsent Vin Diesel, tuntud ka kui Dominic Toretto filmifrantsiisist "Kiired ja vihased", on üks enim teenivad Hollywoodi superstaare. Leidsime mõned põnevad faktid Dieseli kohta, mida sa varem kindlasti ei teadnud!

1. Vin Diesel ei ole kogu aeg sellist nime kandnud

Tema tegelik nimi on Mark Sinclair. Nimevahetus toimus, kui ta töötas 1980. aastatel väljaviskajana New Yorgi kuulsas Chelsea ööklubis The Tunnel.

2. Tema ema oli astroloog, kuid ei teinud kunagi tema horoskoopi

Dieseli ema oli astroloog, aga ei andnud talle karjäärinõudeid, mis põhinesid tema tähtkujul. "Ta ütles, et oli mulle liiga lähedal, et teha erapooletut horoskoopi," ütles Diesel USA Todayle. 

3. Ta sai oma esimese rolli teatris tänu vandaalitsemisele 

Noor Diesel hiilis koos oma venna ja mõne sõbraga piletit ostmata Greenwich Village'i teatrisse, kuid kampa märkas teatri kunstiline juht. Selle asemel, et noori karistada, pakkus ta poistele rolle lastelavastuses "Dinosauruste uks". 

4. Dieselil on üllataval põhjusel meeletult palju Facebooki fänne

Rohkem kui 100 miljoni meeldimisega on ta Facebooki kolmas kõige rohkem meeldivam kuulsus, jäädes alla vaid Shakirale ja Cristiano Ronaldole. Mis on Dieseli sotsiaalmeedia saladus? Tantsuvideod. 

5. Ta ei vaata televiisorit

Vin Dieselilt pole mõtet küsida telemaastikul toimuva kohta, sest Esquire'ile antud intervjuu kohaselt ei vaata staarnäitleja telekat. Ta on ilmselt liiga hõivatud filmiajaloo suurteoste loomisega!

6. Vin Dieselil oli enda plaadifirma

Tema filmitootmisfirma One Race Films kõrvalettevõte Racetrack Records oli koduks artistidele, kellest Diesel soovis teha suuri staare. Kahjuks tundub, et plaadifirma veebidomeen on praegu müügis. 

7. Diesel võttis ühe filmi jaoks juurde võtnud peaaegu 16 kilogrammi

Vin Diesel võttis rolli jaoks filmis "Find Me Guilty" kehakaalus juurde peaaegu 16 kilogrammi. Lisakilosid ammutas Diesel igapäevasest jäätise söömisest.

Allikas: thrillist.com

Vin Dieselit saab näha juba täna õhtul kell 22:35 märulifilmis "xXx: Käima tõmmatud", ikka TV3es!