Neli surma, vargus ja kohtutee: Ants Rootslane räägib oma elu ühest raskeimast perioodist

Värskes "Kuumav suu Desireega" veebisaates käis külas hüpnotisöör Ants Rootslane, kellel on selja taga üks raskemaid kevadeid. Tulikuuma krõpsu ampsates rääkis ta lähemalt, kuidas tema elust lahkus tänavu jäädavalt neli inimest.

Rootslane on öelnud, et selle aasta kevad on tema elu üks raskemaid olnud. "Neli inimest kokku suri ära," sõnas hüpnotisöör hingeldades.

Desiree jätkab loetelu, lisades, et Ants sai ka meedia käest peksa ning abivajajad kurnasid ta lihtsalt ära. "Kas seal taga oli veel midagi? Kas su romantiline suhe purunes või mis seal oli?" küsis ta.

"Väga raske on ellujäämistasandil sulle nendele küsimustele vastata," ütles Rootslane, kes parasjagu tulikuuma krõpsuga toime üritas tulla. "Kevad ei olnud nii karm!"

Tegemist on tõepoolest äärmiselt terava krõpsuga ja valu läks Antsule lausa kõrvadesse. "Nii teravat elamust ma ei ole veel saanud!"

Kui Rootslase kõnevõime taastus, vastas ta ka Desiree küsimusele. "See kevad oli üks raskemaid perioode minu elus, sest ühelt poolt mu lähedane inimene oli suremas ja surigi ära. Ma tegin telesaadet, sellega tuli palju kriitikat. Mult varastati äpp ära, ma pidin selle korstnasse laskma - tellisin firmalt ja jätsin autoriõiguste lepingu tegemata, oma teadmatusest. Siis oli Jesperi teema, ei tahtnud koostööd minuga lõpetada ja me oleme kohtus nüüd. Aasta jooksul suri veel kolm inimest ära," loetleb Rootslane läbielatud katsumusi. 

Desiree avaldas Rootslasele kaastunnet. "Mul praegusel hetkel ei ole tundeid, ma tunnen ainult seda, kuidas ellu jääda. Vahel juhtub nii, et kui on pinge liiga suur, siis me ei jõua enam leinata. Peame tegelema hot chipsiga," pühkis hüpnotisöör nina.

Vaata täispikka "Kuumav suu Desireega" veebisaadet videost!

Kommentaarid puuduvad