Reklaam sulgub sekundi pärast

Nele-Liis Vaiksoo raskest haigestumisest: tühistasin kõik esinemised ja taastusin kuus nädalat!

Nele-Liis Vaiksoo
Nele-Liis Vaiksoo — FOTO: TV3

Star FM hommikuprogrammis käis külas laulja ja muusikalinäitleja Nele-Liis Vaiksoo, kelle sõnul on tema Eesti Laulu lugu "Käte ümber jää" live's esitamiseks pigem keeruline. Muu hulgas rääkis ta enda haigusest eelmise aasta detsembris, mis sundis kõik lähinädalate esinemised tühistama.

Kas ja kuidas hoiab Nele-Liis Vaiksoo enne esinemisi oma häält? Laulja ütleb, et hoiab ennast töisel perioodil alati. "Mul on sall kaelas, jalad soojas, müts peas. Ma ei ole küll selline hull, et vaatame, tuleb siis tuleb. See on ikkagi minu töö, ennast vormis ja korras hoida, oma häälepaelu hoida," ütles Vaiksoo ja lisas, et eelmise aasta detsembris haigestus ta tõsiselt ning tegemist oli tema elus esimese omataolise perioodiga, kus ta ei laulnud ühtegi jõululaulu.

"Ma tühistasin kõik oma esinemised ja haigestusin tõesti nii, et mitte ainult hääl ei olnud ära, vaid kogu keha tegi shut down'i. Siis ma lihtsalt taastusin, laps oli haige, lõpuks jäi mees ka veel haigeks. Me olime kohe päris mitu nädalat täitsa maas ja ma taastusin umbes kuus nädalat sellest."

Sel laupäeval astub Nele-Liis Vaiksoo üles Eesti Laulu finaalis oma lauluga "Käte ümber jää". "Sa oled kuidagi nagu ärevil rohkem kui muidu?" uuris saatejuht Andres Puusepp.

"Ma olen jaa! Ma olen täiesti! Ma pean ütlema, et kui sa oleksid küsinud kaks nädalat tagasi, siis ma olin veel täitsa tšill ja nii tore ja lihtsalt äge. Aga nüüd eelmisest nädalast ja täna hommikul ma tunnen, et appi, kui sa ütled, et sel laupäeval juba on, ma olen elevil ja ärevil," vastas Vaiksoo.

Sellele järgnevalt küsis Puusepp, kas Vaiksoo oleks tahtnud osaleda ka poolfinaalis ning hoopis sealt edasi finaali saada või talle ikka meeldib uus formaat. "Ma ütlen ausalt, et tänu sellele, et sa ei olnud poolfinaalis, on sinu lugu võib-olla saanud vähem mängimist, mänguaega ja tähelepanu kui Puuluup ja 5MIINUST."

Vaiksoo vastas, et ühtepidi on väga mugav teada, et oled kindlasti finaalis ja rohkem võistlema ei pea. "Aga eks muidugi oleks tahtnud ju laval üles astuda ja lihtsalt oma lugu tutvustada ja esitada. Seda võimalust ei antud ja loodan ikkagi, et kui inimestele laul meeldib, siis nad leiavad oma lemmiku üles ja hääletavad minu poolt," ütles Vaiksoo ja lisas, et live's esitamiseks on tegu pigem keerulisema looga.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT!

Kommentaarid puuduvad