Reklaam sulgub sekundi pärast

Näpud põhjas? “Meeleheitel koduperenaiste” staar liitus OnlyFansiga

Drea de Matteo
Drea de Matteo — FOTO: CS/ADM/Capital Pictures/Scanpix

"Meeleheitel koduperenaiste" ja "Sopranode" staar Drea de Matteo rääkis avalikult oma otsusest liituda täiskasvanutele mõeldud sisuplatvormiga OnlyFans, kirjutab Independent.

OnlyFans on 2016. aastal loodud platvorm, mis võimaldab kasutajatel tellida üksikuid sisuloojaid ning see on saanud tuntuks inimeste poolest, kes müüvad juurdepääsu pornograafilistele videotele ning piltidele.

Intervjuus Fox News Digitalile rääkis de Matteo, et on hakanud OnlyFansis sisu jagama, et aidata päästa oma perekond. 

"Inimestel on raske uskuda, et mulle ei makstud kunagi tehtud töö eest raha," ütles 51-aastane näitleja. "Inimesed arvavad, et ma olen kullast, aga ma ei ole seda."

"Viimase kolme aastaga on asjad muutunud. Minu lapsed on alati olnud minu fookuses nr 1,” sõnas ta. "Olen minevikus keeldunud paljudest töökohtadest lihtsalt selleks, et olla oma lastega."

Paljud teised silmapaistvad näitlejad ja muusikud on samuti kasutanud OnlyFansi, et müüa juurdepääsu piltidele ja videotele, sealhulgas Cardi B, Bella Thorne, Tyga ja Chris Brown.

Rääkides kohtuotsusest, mille ta on silmitsi seisnud seoses platvormiga liitumise otsusega, vastas de Matteo: "Ma lihtsalt ei hooli. Ma pigem päästan oma pere kui päästan näo."

Ta lisas: "Ma tean, et mõned inimesed on minu OnlyFansiga liitumise kohta vastikuid sõnu öelnud. Aga tead, meie näeme seda nii, et emme on sõdalane, kes ei lepi lüüasaamisega."

Vaata seriaali "Sopranod" koos Drea de Matteoga Go3 teleteenusest!