Üllatav! 7 fakti Lady Gaga kohta, mida sa varem ei teadnud

Lady Gaga
Lady Gaga — FOTO: Scanpix

Lady Gaga tähistab täna oma 37. sünnipäeva ja selle puhul toome välja mõned faktid, mida sa varem hinnatud maailmastaari kohta ei teadnud.

Lady Gaga on USA laulja ja helilooja, kes alustas oma karjääri New Yorgi kesklinna klubides. Esialgu töötas Gaga eelkõige heliloojana. Temalt on ilmunud kuus albumit ja lugematul hulgal hitte, mis on pälvinud auhindu ja tähelepanu üle maailma.

2018. aastal jõudis kinodesse film “Täht on sündinud”, kus Gaga mängib peaosalist Allyt ja võitis sellega pea kõikide vaatajate südamed. Ta on esimene naine maailmas, kes on võitnud Oscari, Grammy, BAFTA ja Kuldgloobuse vaid ühe aasta jooksul. Ühtlasi on Gagal ka väikene seos Eestiga, nimelt just seeläbi, et lauljatar Kerli Kõiv on vihjanud, et Lady Gaga ammutas just temalt salaja moenippe.

Kuid millised on 7 üllatavat fakti Lady Gaga kohta?

  • Lady Gaga sündis 1986. aastal New Yorgis ja tema tegelik nimi on Stefani Joanne Angelina Germanotta.
  • Gagat kasvatati katoliiklasena. Alates 11. eluaastast käis ta Püha Südame konvendiks nimetatavas katoliiklikus tüdrukute erakoolis Manhattanil.
  • Ta on itaalia päritolu internetiettevõtja Josephi ja Cynthia (sündinud Bissett) Germanotta vanim laps.
  • Lady Gaga on 155 cm pikk. Filmimise ja klippide monteerimise ajal suurendatakse tema pikkust arvutigraafika abil, et ta näeks pikem välja.
  • Täisealiseks saades töötas Lady Gaga mõnda aega stripparina.
  • Lady Gaga avastajaks peetakse Akonit. Nimelt, oma häälega pälvis ta Akoni tähelepanu, kelle plaadifirmaga Kon Live Distribution Gaga koostööd tegema hakkas.
  • Gaga värvis oma juuksed blondiks pärast seda, kui teda aeti segamini Amy Winehouse’iga.

Kommentaarid puuduvad