Seksuaalkoolitaja Karolin Tsarski nõuanne kõigile naistele: just see on põhiprobleem, miks puudub rahulolu

Karolin Tsarski
Karolin Tsarski — FOTO: Erakogu

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas seksuaalsuse koolitaja Karolin Tsarski, kellega räägiti teemast, mis on niivõrd inimlik ja igapäevane, aga samas kohutavalt õrn ning kardetud: seks ja naudingu saamine.

Karolini teekond seksi ja seksuaalsuse õppimiseni sai alguse juba tema nooruspõlvest, kui tema enda kogemus selles maailmas kehvavõitu oli. Tsarski sõnul oli see mure justkui koormaks tema õlgadele ja läbi selle kogemuse ning valu jõudis ta ühel hetkel lahenduseni. 

Karolin puutus seksuaalsuse õppimisega kokku esmakordselt Inglismaal, kus on väga tugev kristlik kultuur ja nende religiooni kohaselt ei tohiks paar isegi koos elada enne abielu. “Ma väga pooldan, et ei ole seksi enne abielu. Ma pole küll kindel, kas ma suudan oma ellu rakendada seda,” räägib ta ja lisab, et seksi kohta on igal religioonil midagi öelda.

Tsarski sõnul on pea 80% naistest tegelikult oma sekseluga rahulolematud ja tema poole pöörduvad tihti naised, kes arvavad, et neil on midagi viga, ent tegelikkuses on nad igati terved. “Naistel on põhiprobleem, et ei suuda lõdvestuda ja välja lülitada,” kinnitab ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad