Kõlab jaburalt? Just need on maailmakuulsate naiste ilunipid

Staaride ilunipid
Staaride ilunipid — FOTO: Fotod: Scanpix

Ilu on küll vaataja silmades, kuid just Hollywoodi kaunitarid on need, kes dikteerivad tihtilugu ilutrende ja on kogu maailma naistele eeskujuks. Toome välja mõned ilunipid, mida tähed on ajakirja veergudel jaganud ja millest nemad igapäeva rutiinides juhinduvad.

Beyonce – Tema leiab, et naine on kõige ilusam, kui ta naeratab. Ühtlasi on ta jaganud veel lihtsat, ent olulist nõuannet, milleks on just oma näonaha järjepidev niisutamine.

Kate Wintslet – Tema usub, et üks kvaliteetne silmaümbruskreem on kosmeetikakotis kõige olulisem toode, eriti kui reisid sageli või oled õhtu lõpuks väsinud nagu tühjaks pigistatud sidrun. 

Liv Tyler – Tema jagab igapäevaseks meikimiseks lihtsat, kuid tõhusat nippi. Nimelt soovitab staar lisada igapäevaselt näole jumestuskreem, seejärel puista palgeile veidi roosikarva põsepuna, peale seda poolläbipaistvat puudrit ning lõpuks piserda näole roosivett, et meik saaks ühtlustatud ja kauni tulemuse.

Gwen Stefan – Staar soovitab segada oma huulepulgatoonid ise kokku. Gwen armastab kihitada enda sõnul tonnide viisi eri värve ning luua seeläbi täiesti uued varjundid.

Halle Berry – Temal on omapärane moodus naturaalset tooni roosade huulte saavutamiseks. Esmalt lisab ta punase huulepulga, seejärel pühib ta huulepulga huultelt maha ning lisab neile läbipaistva huuleläike. 

Kim Kardashian – Kui naise käest küsiti, mis on tema täiusliku naha saladus, naljatas naine: ”Ärge naeratage. Enne ma naeratasin pidevalt ja nii seest kui väljast.”

Jennifer Aniston – Treeni ka oma igapäevaste tegevuste ajal. Mina võtan iga kord hotellituppa hantlid kaasa ning treenin, kui näiteks telekat vaatan või telefoniga räägin. Enne voodisse minekut teen venitusi ning kõhulihasteharjutusi.

Kommentaarid puuduvad