Kihlasõrmust kandev Marju Karin: minu arust on väga äge lubada endale ka viis valget kleiti!

Marju Karin
Marju Karin — FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas Marju Karin, kellega lahati kõike, mis puudutab inimsuhteid: armastuse leidmine tänapäeval vs vanasti, millised on “punased lipud” suhetes, miks ei suudeta halba suhet lõpetada ja milline partner ta ise oma kaaslasele on.

Tänaseks endast 16 aastat noorema kallimaga kihlunud Marju rääkis saates, kuidas talle meeldib kulgeda läbi elu ja vaadata, kuidas asjad lähevad ning tal ei ole peas kindlat plaani, et abiellub näiteks vaid ühe korra. “Minu arust on väga äge lubada endale ka viis valget kleiti. Elu on nii lühike ja ainult üks jube õige… Mis te arvate, et keegi paneb teile monumendi? Pärast ikka mees jalutab nooremaga minema,” selgitab ta oma vaateid.

Karin käitub oma elus täpselt nii, nagu tema tahab. “Ma tahan elada nii, et poleks kurb surra. Häbi saab olla ainult teistel minu pärast. Minul endal peab olema täisnauding sellest elust nii kaua kui võimalik,” leiab Marju.

Podcasti saatejuht Taavi Libe hinnangul arenevad mehed kindlasti aeglasemalt kui naised. Kuidas on lood Marju elukaaslasega, kes on temast 16 aastat noorem? “Ta on peast palju vanem kui mina. Mina tahaks pulli teha, tema aga oleks kodus koos koeraga ja grilliks,” naerab Marju.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!

Hiljuti täitus Marjul ja tema kallimal Maunol viis aastat koos olemist ning nüüd särab naise sõrmes ka uhke ja unikaalne kihlasõrmus, millest Karin sotsiaalmeediasse ka pildi pani.

Sõrmuse sai Marju sõrme vahetult enne reisile minekut, 23. jaanuaril. “Lõvi arvas, et ei viitsi enam kuulata vingu, et kus mu sõrmus on, millal tuleb jne. Nagu talle kombeks, on see teistsugune, enda kujundatud ja kunstniku tellitud. Seega soovitan ikka naistel järjepidevalt vinguda ja nõuda,” kirjutas Marju klõpsu juurde kommentaariks.

Marju Karin sõuab abieluranda
Marju Karin sõuab abieluranda — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Kommentaarid puuduvad